Огляд акустичної системи SVEN MS-2051

У SVEN MS-2051 передбачено два формати підключення – дротовий і бездротовий (по Bluetooth). Можна одночасно підключитися до двох джерел звуку.

SVEN MS-2051 – акустична система формату 2.1 з дротовим і бездротовим підключенням до джерела звуку, вбудованим МР3/FM і пультом дистанційного керування.

Комплектація та упаковка

– акустика SVEN MS-2 051;
– пульт ДУ + 2 батарейки типу ААА;
– акустичний кабель 2 шт.;
– сигнальний кабель;
– антенний провід;
– набір настінного кріплення 2 шт.;
– інструкція з експлуатації;
– гарантійна документація.

SVEN MS-2051. Комплект поставки

Усе перераховане запаковано в картонну коробку з витриманим дизайном, що поєднує фірмові відтінки SVEN + різні відомості як про сам продукт, так і про виробника.

SVEN MS-2051. Дизайн коробки

Технічні характеристики

• сумарна потужність (RMS) – 55 Вт;
• вихідна потужність (RMS):
– сабвуфер – 30 Вт;
– сателіти – 25 (2х12,5);
• частотний діапазон:
– сабвуфер: 45 – 150 Гц;
– сателіти: 150 – 20 000 Гц;
• розміри динаміків:
– сабвуфер: діаметр 134 мм;
– сателіти: діаметр 37 + 80 мм;
• габарити сабвуфера – 165х325х282 мм;
• габарити сателітів – 104х180х92 мм;
• загальна вага – 5,8 кг.

SVEN MS-2051. Матеріали корпусу

Матеріали та якість збірки корпусу

Ключовий матеріал корпусу як сабвуфера, так і сателітів – пофарбований МДФ (деревоволокниста плита середньої щільності). Із цього матеріалу зроблено всі стінки, крім передніх панелей. Для «фасаду» колонок використовується чорний глянцевий і матовий пластик. У цілому він непогано виглядає з МДФ.

SVEN MS-2051. Відгуки за збірку

На нижній панелі колонок і сабвуфера є гумові ніжки. Вони потрібні для того, щоб зменшити вібрацію і ковзання акустики під час роботи.

Якість збірки хороша: немає люфту деталей, матеріал не скрипить, шви на стиках маленькі. Єдине, в чому можна дорікнути виробникові, – відсутність захисних шторок на сателітах. Утім, якщо ви підвісите колонки на стінку, сторонній вплив на них буде зведено до нуля.

SVEN MS-2051. Де купити SVEN MS-2051

Дизайн

Звичайно ж, не можна сказати, що виробник зробив зовнішність даної моделі якоюсь особливою, чого ми з вами, дорогі читачі, ще не бачили. Тим не менше, виглядає система симпатично. Особисто мені сподобалося, наприклад, те, як вона «знайшла» себе в моїй домашній стінці.

SVEN MS-2051. Дизайн

Ергономіка

Усі необхідні органи управління винесено на сабвуфер.

Перше, на що «натрапите», – невеликий цифро-буквений LED-дисплей.

SVEN MS-2051. Дисплей

Трохи нижче його чотири апаратні кнопки. Кнопка MODE перемикає режими регулювання тембру. Кнопка за нею в режимі програвача дозволяє активувати відтворення або поставити на паузу, а в режимі FM – виконати пошук станцій.
Третя кнопка – це перехід на наступний трек у режимі МР3 або ж наступну радіостанцію в режимі FM, ну а остання – перехід на попередній трек або станцію.

SVEN MS-2051. Як керувати

Трохи нижче цього кнопкового «арсеналу» облаштований багатофункціональний вал. Він потрібен для того, щоб регулювати гучність звуку, вимикати/вмикати живлення, а ще перемикатися між режимами роботи. В останньому випадку необхідна дія – короткочасне натискання, а в передостанньому – натискання і деяке утримання.

SVEN MS-2051. Як працює вал

Ну і, нарешті, в самому низу слот для карток SD і USB-накопичувача.

SVEN MS-2051. Функціонал

На протилежній панелі сабвуфера розташовані: клавіша перемикання живлення, роз’єми для підключення антени FM-приймача, системи до ПК тощо.

SVEN MS-2051. Тильна сторона

Підключення

Підключення сателітів до активного сабвуфера забере у вас не більше двох хвилин часу. Тут все підписано і позначено, а тому переплутати складно, навіть якщо за плечима ну зовсім ніякого досвіду.

Програвання та якість звуку

Вище я вже говорив, що у SVEN MS-2051 передбачено два формати підключення – дротовий і бездротовий (по Bluetooth). Можна одночасно підключитися до двох джерел звуку – по дротах і по Bluetooth. З точки зору юзабіліті, на мій погляд, непогано.

SVEN MS-2051. Як звучить

Мода вбудовувати МР3/FM-програвач в акустичні системи не нова, але такий «бонус» завжди приємний. І в MS-2051 виробник про це не забув. Фактично можна підключити USB-накопичувач або картку SD. Що не дуже сподобалося – на дисплеї не відображаються треки під час програвання з носія. Наскільки це критично, залишу читачеві вирішувати самостійно.

Щодо роботи FM-приймача – під Києвом мені вдалося зловити 7-8 станцій, 5 з яких працювали чітко.

Що стосується звуку – є можливість окремо регулювати баси й окремо гучність сателітів. Також передбачений еквалайзер, який дозволяє вибудувати баланс між низькими і високими частотами, таким чином можна вийти на досить непогану якість звуку. І ось що ще: навіть якщо «врубати» на максимум, як я це робив не один раз, ви помітите відсутність хрипів та інших спотворень.

SVEN MS-2051. Звук

Можливість керувати акустикою за допомогою пульта дистанційного керування мені сподобалася. Не те, що я вже занадто ледачий, але погодьтеся: натиснути на кнопку на пульті, сидячи в себе на дивані, значно зручніше і простіше, ніж щоразу підходити до акустики.

Враження від експлуатації

На мої 45 квадратів квартири потужності звуку виявилося із запасом. З регулюванням звуку питань також немає, як, утім, і з вибором джерела. Дизайн колонок мені сподобався.

Єдине, над чим варто замислитися, – розміщення колонок у кімнаті. Я б рекомендував їх підвісити на стінку – це найпростіший спосіб вберегти не прикриті мембрани від ушкоджень.

Орієнтовна вартість: 1700 гривень

Продукт надано прес-службою SVEN

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я