Четвер, 29 Лютого, 2024

Facebook запустить сервіс знайомств та інші фішки

На конференції для розробників Facebook F8 розповіли про найближчі плани компанії. Найбільша новина – Facebook запустить аналог сервісу знайомств. По суті, він вторгається на територію Tinder, пишуть журналісти Techcrunch.

Сервіс знайомств Facebook буде підбирати пару виходячи із загальних інтересів

Судячи з усього, щоб знайти свою половину, потрібно буде створити окремий профіль. Його буде видно тільки тим людям, які не перебувають у вас у друзях і які також відкриті для стосунків. Тобто у вашій стрічці ця інформація не буде доступна.

Сервіс знайомств Facebook буде підбирати пару, враховуючи загальні інтереси та ще масу інших параметрів. Схоже, тут ми побачимо, як на практиці використовується славнозвісна BigData.

Якщо потенційні партнери зацікавили один одного, то подальше спілкування перейде в якийсь спеціальний месенджер. Підкреслюється, що це буде щось окреме від Facebook Messenger і WhatsApp.

Інші нововведення від Facebook

У WhatsApp з'явиться сервіс групових дзвінків

У WhatsApp з’явиться сервіс групових дзвінків. Що, як, скільки – поки невідомо. Крім того, у WhatsApp з’являться стікери.

У Instagram з’являться нові фільтри та ефекти на основі «доповненої реальності». Тобто все йде до того, що постити фоточки з моря можна буде без відвідування цього самого моря. Сфоткав себе на смартфон, а Instagram сам домалює море, космос або що там душа забажає.

Facebook працює над новим інструментом – Clear History. Він покаже додатки і сайти, які відправляють у Facebook інформацію про нас, поки ми їх використовуємо. Цю саму інформацію можна буде стерти і заборонити Facebook зберігати її в подальшому. Марк Цукерберг порівняв це з видаленням файлів cookie з історії вашого браузера. Ясна річ, цей інструмент виник не з доброї волі, а через скандал з Cambridge Analytica.

У Messenger буде вбудований перекладач. Поки що тільки для США, і переклад буде здійснюватися з англійської мови на іспанську. Крім того, дизайн Messenger буде сильно спрощений.

У Facebook та Instagram Stories з’явиться більше зв’язків зі сторонніми сервісами. Йдеться про SoundCloud, GoPro, Spotify та інші сервіси. Наприклад, можна буде відправляти фотографії зі сторонніх сервісів прямо в «історії» всередині Facebook. Або показати друзям, яку музику ви слухаєте в цей момент.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися