Огляд зовнішнього накопичувача Transcend StoreJet 25C3N (1 ТБ)

Transcend StoreJet 25C3N, на мій погляд, орієнтований на власників тонких металевих ноутбуків і ультрабуків, для яких важлива зовнішність того чи іншого їхнього аксесуара та які заради дійсно красивого дизайну готові переплатити.

Компактний носій у металевому корпусі, з фірмовим програмним забезпеченням, гарними швидкостями запису/читання даних, але досить високим цінником. На кого орієнтована модель і чи варто переплачувати?

Transcend StoreJet 25C3N. Матеріали корпусу

Комплектація та упаковка

 • Накопичувач Transcend StoreJet 25C3N
 • Кабель USB/microUSB
 • Документація
 • Різні рекламні проспекти

Transcend StoreJet 25C3N. Що в коробці

Усе перераховане поміщено в невелику картонну коробку, виконану у фірмовій стилістиці Transcend – поєднання корпоративних відтінків плюс багато інформації, як про сам продукт, так і про виробника.

Технічні характеристики

 • Габарити – 114х78,5х9,95 мм
 • Вага – 136 г
 • Інтерфейс – USB 3.0 (сумісний з USB 2.0)
 • Довжина кабелю – 48 см
 • Живлення – від USB
 • Швидкість обертання шпинделя – 5400 об./хв
 • Режим передачі – SATA/300 – SATA/600

Transcend StoreJet 25C3N. Відгуки

Матеріали та якість збірки

Уже побіжного огляду корпусу досить, щоб побачити: з трьох сторін він металевий, і тільки нижня панель пластикова. На перший погляд пластик здається «слабкою ланкою» збірки, однак у процесі детальнішого знайомства легко переконатися, що це не так. Так, із часом слідів експлуатації тут не уникнути. Але разом з тим стикування його з металом відмінне – жодного люфту/скрипу або ж прогинання панелі, навіть якщо сильно натиснути пальцем руки. Претензій до виробника через «збивання» між собою металевих деталей у мене також не було.

Transcend StoreJet 25C3N. Матеріали корпусу

Зовнішність

Transcend StoreJet 25C3N, на мій погляд, орієнтований на власників тонких металевих ноутбуків і ультрабуків, для яких важлива зовнішність того чи іншого їхнього аксесуара та які заради дійсно красивого дизайну готові переплатити.

Transcend StoreJet 25C3N. Дизайн Ергономіка

На передній панелі StoreJet 25C3N лише логотип і емблема виробника.

Transcend StoreJet 25C3N. Ергономіка

У центрі пластикової частини корпусу є невелика наклейка з різними даними про новинку. Окремо сподобалося, що, незважаючи на відсутність антивібраційних ніжок по периметру, роботу диска, коли той лежить на столі, фактично не чути.

Transcend StoreJet 25C3N. Тильна частина корпусу

І, нарешті, на одну з бічних граней виробник вивів порт USB, поруч з яким функціональний світлодіод. Якщо він блимає – з диском ведеться робота, а якщо горить безперервно – носій простоює підключеним до ПК.

Transcend StoreJet 25C3N. Порт USB 3.0

Відповідні функції і тестовий стенд

За допомогою програми CrystalDiskInfo я з’ясував, що Transcend StoreJet 25C3N підтримує такі функції, які позитивно впливають на тривалу експлуатацію носія: S.M.A.R.T., APM, NCQ, ACS-3 та ін. Про те, що означає кожна з них, я розповідав у цьому огляді, а тому повторюватися тут не буду – переходьте і знайомтеся.

Transcend StoreJet 25C3N. Оснащення

Як тестовий стенд мною був зібраний ПК з наступним «залізом під капотом» і операційною системою Windows 7 Ultimate:

 • процесор – Intel Core i5-2380P;
 • материнська плата Biostar TZ77B;
 • відеокарта – AMD Radeon R7 260;
 • оперативна пам’ять – Transcend 8g 2rx8 ddr3 1600u;
 • накопичувач – Seagate Desktop HDD.15 (ST4000DM000).

Результати тестів

Далі знайомимося з результатами тестування.

Transcend StoreJet 25C3N. Швидкість Transcend StoreJet 25C3N . Показники швидкостіЯк бачимо, цифри на виході цілком непогані. Разом з тим говорити про них як про максимальні я б не радив, адже, як відомо, результати таких тестів багато в чому залежать від потужності вашого ПК і його програмної платформи.

Фірмовий софт

Уже із самого початку в пам’яті накопичувача (з офіційного сайту, втім, теж можна завантажити) є утиліти – Transcend Elite Data Management і RecoveRX.

Перша з них дозволяє створювати бекапи всієї вашої системи, а також резервні копії даних, відновлювати інформацію тощо.

Друга програма необхідна для відновлення видалених даних.

Transcend StoreJet 25C3N. Відгуки

Висновки

Таким чином, у поєднанні з можливостями фірмового програмного забезпечення Transcend StoreJet 25C3N пропонує непогану функціональність у тонкому преміальному корпусі, за який, утім, і доведеться дещо переплатити. Але будемо справедливими: аудиторія в цього продукту є, і для її представників кілька сотень гривень зверху навряд чи будуть обтяжливими.

Орієнтовна вартість: 2400 гривень

Продукт надано прес-службою Transcend

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я