Як любителям бігу отримати фітнес-браслет Jawbone Up 2 Onyx

Шанувальники бігу, а також професійні спортсмени зможуть підтримати учасників «МТС Харківського Міжнародного Марафону», пробігши за звичними маршрутами у своїх містах та поділившись результатами в соцмережах. При цьому всі учасники онлайн-марафону отримають заохочувальний приз – спортивний браслет Jawbone Up 2 Onyx.

Марафон – це подія, яка об’єднує людей з усіх куточків України. Цього року «МТС Україна» розширює горизонти «МТС Харківського Міжнародного Марафону» і пропонує користувачам соціальних мереж приєднатися до масштабного забігу онлайн.

Для цього необхідно з 26 березня до 10 квітня долучитись до ініціативи «Біжи з нами, біжи з усією країною!» в Instagram. Щоб взяти в ній участь, необхідно зробити три прості кроки:

1)    пробігти будь-яку дистанцію за звичним маршрутом у рідному місті;

2)    поділитись результатами пробіжки, зафіксованими спеціальними біговими додатками в Instagram чи Facebook;

3)    поставити хештег #mtsrun.

Сам «МТС Харківський Міжнародний Марафон» відбудеться 11 квітня 2015 року в Харкові. Узяти в ньому участь можуть професійні спортсмени, аматори, а також діти, для яких передбачено три окремі дистанції. Детальна інформація про марафон доступна за посиланням www.kharkivmarathon.com