Як спрогнозувати, скільки лайків набере ваше фото в соцмережах

Утиліта Cornea для iOS і Android спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її.

Кожному блогеру знайома ситуація, коли ретельно відібраний контент максимальної якості залишається майже без уваги. Тоді як наспіх завантажений, без особливої обробки матеріал може увійти в топ популярності. Існує додаток, який допоможе прогнозувати популярність ваших публікацій у соцмережах.

Утиліта Cornea для iOS і Android спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її. За допомогою алгоритмів штучного інтелекту вона визначає імовірність того, що знімок стане успішним в Instagram або Facebook.

Використання Cornea полягає в тому, щоб «згодувати» додатку фотографію. Після цього утиліта покаже, на що можна розраховувати. Вона також запропонує фільтри для покращення кадру. Усього доступно дві категорії таких існтрументів – Art і Vibe. Перша дозволяє створити артистичні візерунки, як у Prisma. Засоби з другої додають зображенню певний відтінок. Якщо вбудовані фільтри не підходять, тоді можна створити власний, завантаживши у Cornea для прикладу якийсь знімок. Після цього система обробить ваше фото у такому ж стилі.