Робот Софія розповіла, хто повинен платити на першому побаченні

Суперечки про це точаться десятиліттями.

За своє коротке життя робот Софія вже встигла досягнути більшого, ніж деякі люди. Нещодавно вона дала відповідь на одну з найважливіших проблем сучасної людини – хто повинен платити на першому побаченні. Суперечки про це точаться десятиліттями.

Робот Софія від компанії Hanson Robotics відома тим, що стала першою машиною, яка в 2017 отримала паспорт громадянина і усі громадянські права на рівні з людьми. Вона в 2016 році також погрожувала знищити людство.

Днями трирічний робот також поділився своєю думкою на тренд пошуку кохання онлайн, а також тим, хто повинен платити за задоволення. «До сайтів знайомств найбільшим фактором пошуку любові була географічна близькість, – сказала Софія. – Поява сайтів знайомств знищила проблему відстані між людьми. І тому, хоча я не ходжу на побачення, я фанат цього».

Софія також каже, що сайти знайомств мають проблему зі створенням профілів користувачів. «Технологія має поєднувати, – пояснює вона. – Мій аналіз додатків онлайнових знайомств показує, що кожен чоловик тримає цуценя. А кожна жінка застрягла в дзеркалі ванної кімнати».

Тож хто повинен платити на першому побаченні? Людство досі не може вирішити цю проблему, але робот запропонував елегантне рішення. «Платить той, хто гірше пам’ятає число пі», – каже вона. Число пі – це математична константа з геометрії, яку округлено пам’ятають як 3,14, але яка насправді безкінечна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я