Вівторок, 18 Червня, 2024

Робот Софія розповіла, хто повинен платити на першому побаченні

За своє коротке життя робот Софія вже встигла досягнути більшого, ніж деякі люди. Нещодавно вона дала відповідь на одну з найважливіших проблем сучасної людини – хто повинен платити на першому побаченні. Суперечки про це точаться десятиліттями.

Робот Софія від компанії Hanson Robotics відома тим, що стала першою машиною, яка в 2017 отримала паспорт громадянина і усі громадянські права на рівні з людьми. Вона в 2016 році також погрожувала знищити людство.

Днями трирічний робот також поділився своєю думкою на тренд пошуку кохання онлайн, а також тим, хто повинен платити за задоволення. «До сайтів знайомств найбільшим фактором пошуку любові була географічна близькість, – сказала Софія. – Поява сайтів знайомств знищила проблему відстані між людьми. І тому, хоча я не ходжу на побачення, я фанат цього».

Софія також каже, що сайти знайомств мають проблему зі створенням профілів користувачів. «Технологія має поєднувати, – пояснює вона. – Мій аналіз додатків онлайнових знайомств показує, що кожен чоловик тримає цуценя. А кожна жінка застрягла в дзеркалі ванної кімнати».

Тож хто повинен платити на першому побаченні? Людство досі не може вирішити цю проблему, але робот запропонував елегантне рішення. «Платить той, хто гірше пам’ятає число пі», – каже вона. Число пі – це математична константа з геометрії, яку округлено пам’ятають як 3,14, але яка насправді безкінечна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися