Понеділок, 15 Квітня, 2024

MediaTek і Qualcomm зацікавлені в Android Oreo Go edition

Головні світові розробники мобільних процесорів MediaTek і Qualcomm підтвердили свою зацікавленість новою мобільною ОС від Google. Вендори заявили про готовність випускати чіпсети, оптимізовані для операційної системи Android Oreo Go edition.

Android Oreo Go

Android Oreo Go edition вийшла нещодавно, і вона являє собою полегшену версію операційної системи Android Oreo. Її спеціально адаптували для бюджетних пристроїв, які оснащуються 512-1024 МБ оперативної пам’яті. За твердженням Google, додатки на полегшеній ОС працюватимуть до 15% швидше, і вона також займатиме вдвічі менше місця на флеш-накопичувачі. Пристрої, які працюють під управлінням Go edition, переважно будуть націлені на ринки країн, що розвиваються.

У Qualcomm розповіли, що компанія співпрацює з Google, щоб забезпечити кращий користувальницький досвід при використанні ОС Android на слабкому «залізі». Адаптовані до неї мобільні платформи сімейства Qualcomm Snapdragon з’являться незабаром після виходу Android 8.1 Oreo як проекту Open Source.

У компанії MediaTek також підтвердили роботи з оптимізації чіпсетів для роботи з Android Oreo Go edition. Це чіпи MT6739, MT 6737 і MT6580, які отримають широку підтримку Android Oreo Go. Представники компанії заявляють, що тісно співпрацюють з Google, щоб гарантувати хорошу роботу Android Oreo Go на нових чіпсетах, забезпечивши виробникам пристроїв можливість вивести ці продукти на ринок у мінімальні терміни. У MediaTek також впевнені, що Android Oreo Go в поєднанні з оптимізованими чіпсетами стане важливим кроком у вирішенні проблем з продуктивністю на пристроях з невеликим обсягом пам’яті і підвищенні зручності використання недорогих пристроїв для споживачів з Індії, країн Близького Сходу, Африки, Латинської Америки та Південно-Східної Азії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися