Spider-Man Unlimited: новий ран-файтинг від Марвел

Практично не залишилося людей, які не знають про всесвіт Марвел. Про його героїв регулярно знімають блокбастери, а кількість і різноманітність марвелівських ігор на різних платформах зашкалює. За франшизою робили екшени і покрокові бої, але, схоже, всесвіт вирішив підкорити мобільні платформи і освоїв для цього новий жанр – ран-платформер. Spider-Man Unlimited – ось чим порадував Марвел мобільних гравців.

Гортаючи комікс

Як і слід було очікувати, графіка в Spider-Man Unlimited прекрасно оптимізована. Гра не фризить і не лагає, хоча важить близько 900 МБ. Графічне оформлення стилізовано під марвелівський комікс, що виглядає атмосферно і красиво.

Платформер виконаний повністю в 3D, персонажі, оточення та об’єкти відображаються якісно, анімація адекватна, а супроводжуватися проходження буде «класичною» супергеройською музикою.

Нетиповий ранер

Геймплейно Spider-Man Unlimited – ранер, але гра також містить елементи файтингу. Людині-павуку доведеться не тільки бігати по дахах, збирати «монетки» і долати барикади, але ще і битися з супротивниками на землі і в повітрі.

Для проходження рівнів нададуть відразу кілька людино-павуків з різних вимірів. У кожного унікальні навички, свій костюм і стиль проходження. Персонажів треба відкривати у процесі проходження. Шкода, що гравець не може самостійно вибирати, за якого «павучка» грати, – на певних рівнях доступні певні герої.

Ніякого HUD-у

Елементи файтингу підсилюють «супергеройську атмосферу» гри, але органічно вписуються в геймплей за рахунок продуманої системи управління. Щоб ще більше занурити геймерів у комікс, розробники вирішили відмовитися від джойстиків і кнопок і перевели все управління на свайпи.

Загалом ідея гарна, але до неї треба звикнути, тому що свайпи в різних ситуаціях мають відмінні функції. Наприклад, свайп вгору дозволяє перестрибнути барикаду, але якщо попереду «повітряний» противник, то свайп вгору змусить павука атакувати його.

У цілому ж геймплей відрізняється динамічністю і відносно високою складністю. Порівнюючи з тим же Subway Serf – королем жанру, у Spider-Man Unlimited більше перешкод, більше противників і більше геймплейних можливостей. Проект можна рекомендувати казуалам, які бажають убити кілька годин у черзі, любителям жанру (ранер дуже крутий) і шанувальникам всесвіту Марвел.

P.S.

  1. Запасіться трафіком – додаток у Плеймаркеті важить небагато, але при першому запуску завантажить додатковий файл на більш ніж 800 МБ.
  2. Схоже, гра без інтернету не запускається. Принаймні у мене вибиває просто чорний екран.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я