ТОП-5 інструментів збільшення роздільної здатності фотографій

Якщо вам потрібно збільшити роздільну здатність фото, можна скористатися одним з наведених нижче інструментів.

Комп’ютери чудово виконують задачу по зменшенню зображення до будь-якого розміру. Однак зворотне завдання – збільшення роздільної здатності без втрати якості – залишається їм не по силам. Адже при збільшенні необхідно на знімок додати інформацію, якої не існує. З розвитком нейромереж цю проблему частково вирішили – комп’ютери просто вигадують інформацію. Результат може вийти не тим, що був в реальності, але таким, який очікують користувачі. Якщо вам потрібно збільшити роздільну здатність фото, можна скористатися одним з наведених нижче інструментів.

  1. Topaz Gigapixel AI

Topaz Gigapixel обіцяє якісне збільшення зображення до 600%. Розробник цього інструменту компанія Topaz Labs багато років займається створенням програмного забезпечення для фотографії і алгоритм цього сервісу навчений на мільйонах тестових зображень для визначення деталізації, шуму та розмитості.

Завдяки такому масштабному навчанню Topaz Gigapixel пропонує один з кращих за якістю сервісів збільшення зображень. Знімки виходять кристально чіткими без помітної втрати деталей. Програмне забезпечення також покращує деталізацію розмитих зображень у процесі збільшення.

Інструмент вміє розпізнавати обличчя для зменшення розмитості людей, включає пакетну обробку, підтримує формати JPEG, PNG, RAW і TIFF, максимальна роздільна здатність складає до 32 000×32 000 пікселів.

Gigapixel AI пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, вартість ліцензії становить 99,99 доларів.

  1. ON1 Resize

ON1 Resize використовує свій алгоритм фракталів для збільшення фотографій до 1000%. Програмне забезпечення найкраще працює, коли оригінальна фотографія вже має багато деталей і чітка. Тобто чим вище початкова роздільна здатність, тим кращим буде збільшення.

Сервіс підтримує формати HEIC, JPEG, PNG, PSB, PSD, RAW і TIFF. Його ціна складає 49,99 доларів.

  1. Stockphotos.com

Якщо вам потрібно обробити одне-два зображення, встановлювати спеціалізований інструмент може бути не зручно. В такому разі виручить Stockphotos.com, який є веб-сервісом, що доступний в браузері.

За допомогою штучного інтелекту він може збільшувати фотографії до 8 разів. При цьому підвищується не лише роздільна здатність, а й плавність та контрастність.

Сервіс підтримує файли JPG, PNG, WEBP і BMP і безкоштовно масштабує три зображення до 2000х2000 пікселів, які можна збільшити в 2 рази. Підвищення роздільної здатності до 8 разів доступне при платній реєстрації. Пакет з 20 збільшеннями доступний за 9 доларів.

  1. AI Image Enlarger

AI Image Enlarger пропонує масштабувати зображення партіями, швидко збільшуючи їх без втрати якості. Все це безкоштовно для обмеженої кількості у 19 файлів на місяць. Збільшення можливе до 800%.

  1. Bigjpg

Bigjpg використовує глибокі конволюційні нейромережі для значного збільшення масштабу зображень із збереженням якості. Це гарантує, що кольори та деталі будуть добре збережені.

У безкоштовній версії можна обробляти зображення розміром до 3000×3000 пікселів і 5 МБ. Платна послуга збільшує максимальний дозволений розмір картинки до 50 МБ і знімає обмеження на кількість оброблених файлів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я