Субота, 24 Лютого, 2024

Топ-6 рідерів для iOS

Ми вже розповідали вам про зручні програми для читання електронних книг на Android. Настав час познайомитись і з їхніми аналогами на iOS. Здавалося б, що вони мають бути однаковими, але це не так. Справа в тому, что для Android це програми та додатки з вікритим кодом, які, звісно, не можуть працювати на iOS. Тож у Apple-продуктів є свій топ.

iBooks

Це стандартна читалка від Apple, якою користуються дуже багато людей. Ну а що? iBooks встановлена в системі за замовчуванням і має гарну функціональність. Навіщо шукати щось ще? Вона має зручний мінімалістичний дизайн, нічний режим читання, гарні налаштування та широку підтримку роботи з текстом – закладки, пошук по тексту та переклад, виноски та примітки, а також синхронізацію між різними пристроями та інше. Усе це дуже зручно. Але от мала кількість підтримуваних форматів (тільки EPUB та PDF) для багатьох є серйозним мінусом, тож вони шукають рішення від сторонніх розробників.

Kindle

Якщо вам важлива саме кількість підтримуваних форматів, то радимо звернути увагу на цей додаток. Так, ви не помилились: це фірмова утиліта від Amazon, знаного майстра в царині електронного читання. Через Kindle  ви зможете читати файли форматів HTML, PDF, TXT, MOBI, RTF, DOC та DOCX. Це далеко не повний перелік популярних типів електронних книг, але цілком достатній. Також додаток має непогані налаштування відображення тексту та приємний інтерфейс. А от з мережевими можливостями проблеми — ні тобі синхронізації з Dropbox, ні завантаження книг через Wi-Fi та iTunes. Зате є синхронізація закладок між різними пристроями.

TotalReader Pro

Ну а цей додаток – безумовний лідер з підтримки форматів. Він розуміє більше 30 типів файлів, включно з epub, fb2, djvu, pdf, mobi, а також офісні документи (таблиці Excel, презентації PowerPoint) та багато іншого. Тобто TotalReader – це універсальний засіб для відкриття електронних книг та документів. До всього цього він має приємний інтерфейс, вміє працювати з хмарними сервісами, має багато налаштувань і простий інтерфейс. Коштує програма $1,99. Але це саме той випадок, коли ви знаєте, за що платите гроші.

Marvin for iOS

А якщо формати вам не так важливі і ви задовольняєтесь одним лише EPUB, зверніть свою увагу на цю програму. Marvin бере не кількістю форматів, а якісним інтерфейсом та великою кількістю функцій. Вона, наприклад, вміє завантажувати книги через iTunes, може змінювати колір шрифту та задавати інтервал між абзацами, змінювати теми оформлення та багато чого іншого. Правда, і заплатити за велику функціональність доведеться – коштує додаток $3,99.

ShortBook

Ця програма підтримує лише формат fb2. Зате з її допомогою ви зможете завантажувати власні словники, користуватись вбудованим браузером для пошуку книг в інтернеті (також програма вміє підхоплювати їх з браузера Safar та завантажувати з iTunes), користуватися зручною бібліотекою та робити багато чого іншого. Налаштування додатка також дуже широкі. Там є декілька десятків пунктів, тож підлаштувати під свої вподобання ви можете майже все. Коштує ShortBook $4,99, але є й «легка» безоплатна версія.

Kybook

Ще одна програма, яка товаришує з більшістю типів форматів книг, з аудіофайлами включно. Також у ній дуже гарна бібліотека. Тут дуже зручно шукати та сортувати книжки, є підтримка інтернет-каталогів, підтримка закладок та їхня синхронізація між пристроями. KyBook Reader вам не коштуватимете нічого, лише іноді показуватиме рекламу. Якщо вона вас діставатиме, за невеличку суму ви зможете її відключити.

 

1 коментар

  1. iBook на первом, kyBook – на последнем месте. Чет не то. Я пользую uBooks.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися