Неділя, 14 Квітня, 2024

Як шукати на веб-сторінках при серфінгу на Android

Знайти потрібний абзац на веб-сторінці при серфінгу на комп’ютері досить просто, адже настільні браузери мають зручну комбінацію CTRL+F. На смартфоні її неможливо набрати в принципі, але це не означає, що потрібно читати увесь текст у пошуках потрібного місця. Мобільні браузери Opera, Chrome та Firefox мають її аналог, який не поступається у зручності.

Любителі мобільної Opera можуть знайти необхідне їм слово на відкритому в телефоні сайті, тапнувши на кнопку меню. У ньому буде набір із декількох опцій, серед яких знаходиться і кнопка пошуку на веб-сторінці.

Користувачам Google Chrome для цього необхідно тапнути на кнопку меню у правому верхньому кутку екрана. Після його появи знайдіть там пункт «Знайти на сторінці». Клацніть по ньому та введіть слово, яке браузер має відшукати на веб-сторінці.

Пошук на по відкритому сайту у мобільній версії Mozilla Firefox проходить за тим же алгоритмом. Тапніть кнопку меню, щоб дістатися до пункту «Знайти на сторінці». Введіть слово та продовжуйте роботу.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися