Instagram готує месенджер для спілкування лише з дуже близькими людьми

Поки Threads можуть тестують тільки співробітники Instagram

Месенджер Direct від Instagram не викликав особливо великої любові у користувачів, і його розробку в травні 2019 року припинили. Однак соцмережа не полишає спроби створити такий продукт. Її ідея – запустити месенджер Threads, який призначений для спілкування виключно близьких родичів та друзів.

Поки Threads можуть тестувати тільки співробітники Instagram. Опубліковані скриншоти показують, що відмінною опцією месенджера будуть автоматичні оновлення статусу. Threads сам змінюватиме його на основі місця розташування, швидкості пересування і заряду батареї смартфона користувача.

В іншому Threads є звичайним месенджером. Основна частина програми виглядає як розділ з повідомленнями в Instagram. Вхідні від друзів відображаються в центрі екрана, а зеленою точкою позначаються користувачі, які знаходяться онлайн. Також у Threads можна переглядати історії друзів.

Найближчим аналогом Threads сьогодні є Snapchat. Так склалося, що його саме використовують для спілкування з близькими людьми. Дослідження показують, що середній юзер Snapchat проводить у ньому більше часу, ніж в Instagram. Також Snapchat є популярним серед юного покоління.

Нещодавнє дослідження American Customer Satisfaction Index (ACSI) показує, що все більше юзерів відчувають невдоволення від Facebook. При цьому її дочірній продукт – Instagram – має більшу прихильність користувачів. Результати показують значну втрату задоволення користувачів від Facebook. Показники сайту впали на 6%, досягши мінімуму в індустрії із 63 балами. Навіть улюблений об’єкт скарг користувачів – авіакомпанії – набирає 74 бали. Рейтинг Facebook у 63 бали із 100 можна уявити як трійку з мінусом за п’ятибальною шкалою. Дочірній продукт Facebook – соцмережа Instagram – викликає більшу довіру та любов юзерів. Опитування ACSI, в якому взяли участь 8000 користувачів, показало оцінку Instagram на рівні 72. Такий же бал ця соцмережа мала і торік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я