Топ-7 ігор для iOS та Android, в які можна пограти офлайн

Більшість сучасних ігор для їхнього використання потребує доступу до мережі. Але як скоротати час, коли інтернет не ловить або просто не вистачає трафіку? Завантажте кілька офлайн-додатків зі списку нижче та грайте без підключення до Павутини.

Looper!

Відмінний спосіб убити кілька годин, а заразом і розвинути відчуття ритму. У Looper вельми оригінальний геймплей – за заданими траєкторіями гравець повинен тапом запускати біти, причому робити це потрібно так, щоб біти на різних орбітах не стикалися при їхньому перетині.

Looper!
Looper!
Developer: Kwalee
Price: Free+

Bendy in Nightmare Run

Вам доводилося бачити перші диснеївські мультики з Міккі Маусом, який посвистує? Ні? Тоді запускайте Bendy in Nightmare Run, витриманий у дусі чорно-білої мультиплікації. Геймплейно – чистий ранер з бонусами, противниками і киданням різних предметів. Інтернет потрібен лише для першого запуску.

Bendy in Nightmare Run
Bendy in Nightmare Run
Price: Free

Rocket X

Rocket X – яскрава і захоплива космічна аркада, виконана в дусі найкращих представників жанру – Galaxian і Space Impact. Десятки місій з різноманітним геймплеєм займуть не одну годину часу. Тут доведеться виконувати різні завдання, починаючи з подолання астероїдного поля і закінчуючи влаштуванням справжнього космічного апокаліпсису з бластерами і блек-джеком.

Rocket X - alien shooter
Rocket X - alien shooter
Developer: S Media Link
Price: Free
Rocket X - Tap Tap Space Game
Rocket X - Tap Tap Space Game

Hungry Dragon

Раніше ми робили окремий огляд на Hungry Dragon, але якщо ви його пропустили і не прочитали, то нагадуємо, що в цій грі вам доведеться керувати драконом, який пожирає все і всіх. Геймеру пропонують кілька десятків драконів різного розміру і з різноманітними здібностями. Утім, ворогів у драконів також вистачає: гвардійці, відьми, тролі та інша казкова нечисть готові обламати зуби вашому улюбленцеві.

Hungry Dragon™
Hungry Dragon™
Price: Free
Hungry Dragon™
Hungry Dragon™
Developer: Ubisoft
Price: Free+

PLANK!

PLANK – простенька, але водночас захоплива аркада, в якій гравцеві пропонують будувати між платформами мости з планок. Планка починає рости при натисканні на екран і опускається після того, як гравець відведе палець. Потрібно створити планку, яка ідеально підійде за розміром, якщо вона виявиться занадто довгою або короткою – персонаж просто впаде.

PLANK!
PLANK!
Developer: Kwalee
Price: Free+

Off The Road

Якщо ви завжди мріяли проїхатись на власному хаммері вибоїстими пагорбами або болотистою трясовиною, завантажуйте Off The Road. У цій грі доступно кілька десятків локацій і одиниць техніки з реалістичною графікою і фізикою: від джипів до вертольотів. Грати пропонують у режимі буксирування, перевезення вантажу або фристайлу з виконанням карколомних трюків.

Off The Road
Off The Road
Price: Free+

Dualshot Roguelike

Дуже крута суміш логічної головоломки і шутера, запакована у футуристичну і нехитру графіку. Під управління видадуть цілого космодесантника та жменю рикошетних патронів на додачу. За допомогою правильно вирахуваної траєкторії рикошету і кількох козирів у кишені геймер повинен зачистити сотні локацій.