Hybrid War – український шутер з доповненою реальністю

Український стартап Hybrid War розробив однойменний шутер з доповненою реальністю. Автори проекту стверджують, що їхній додаток може стати більш сучасною, реалістичною і дешевою альтернативою лазертага.

За допомогою Hybrid War можна влаштувати Королівську битву в реальному житті. Для цього знадобляться власне гравці, спеціальні штрихкоди і смартфони зі встановленим додатком Hybrid War (який, до речі, є на iOS і Android). Система проста і геніальна: після встановлення Hybrid War на всі гаджети потрібно роздрукувати штрихкоди і приклеїти їх на одяг учасників. Завдяки кодам програма ідентифікує учасника як бійця, з усіма властивими атрибутами, з можливістю наносити й отримувати шкоду включно.

Як гармата використовується смартфон – на екран виводиться приціл і кнопки для стрільби. Просто цільтеся в бійця зі штрихкодом і стріляйте. На офіційному сайті навіть можна замовити AR Gun – спеціальний утримувач для смартфона у вигляді автомата, який використовується для ігор з доповненою реальністю. Для повного занурення, так би мовити.

За допомогою GPS штучний інтелект буде визначати розміри локації, на якій ведеться бій, проводити розрахунки для обстрілу артилерією, радіусу дії віртуальних мін або кидка гранати. У Hybrid War можна зіграти за снайпера, розвідника, штурмовика або кулеметника з різним типом озброєння. Змагатися можна в режимах Deathmatch, Battle Royale і Classic Competitive.