PvP-шутер World War Heroes: згадай часи Call of Duty

World War Heroes - PvP шутер від першої особи. Чи можна порівняти проект з ПК-іграми і чи дадуть помахати прапором над Рейхстагом?

World War Heroes – PvP-шутер від першої особи, який чомусь нагадав стару добру Call of Duty (ще поки вона була старою і про WW II) або Medal for Honor. Чи можна порівнювати проект з відомими ПК-іграми і чи дадуть помахати прапором над Рейхстагом?

Ні мультяшним текстурам

Графіка у World War Heroes радує з перших хвилин гри (якщо чесно, у старій «Колді» на ПК вона була гіршою).

Оскільки битви проходять в онлайн-форматі, для боїв передбачили кілька карт, серед яких «Берлін», «Сталінград» і деякі інші. Карти невеликі, побігати особливо ніде, але це цілком виправдано невеликою кількістю гравців у командах. Якість як для мобільного шутера (та ще й безкоштовного) більш ніж пристойна – текстури без мила, особливо радує зброя. Загальна атмосфера й освітлення з претензією на реалізм. Дещо підвела анімація рухів персонажів, надто вже «пластмасово» вони бігають, але під час перестрілки не завжди на це звертаєш увагу.

Звуки якісні, озвучуються не тільки постріли і вибухи, а й фрази гравців на кшталт «Граната!» або «Мені потрібно перезарядитися», причому озвучуються трьома мовами. Із музики – епічна фонова заставка.

Чистий PvP

Отже, ніякого сюжету і навіть квестів у World War Heroes немає, максимум – турніри. Гра розрахована на перестрілки між гравцями, тому ніяких ботів не передбачено взагалі. Зате впровадили всі фішки, без яких PvP не PvP.

Тут тобі і апгрейд зброї (зростання характеристик і обвіс додається), і кілька варіантів екіпірування, і цілий вагон стволів для тотальної анігіляції. Не обійшлося і без прокачування персонажа, правда, воно потрібне більше для того, щоб отримати доступ до нової зброї, а не качати навички. Наостанок завезли кілька режимів гри від командних перепалок до хардкору.

У цілому успіх більше залежить від прямих рук і реакції геймера, а не від ствола (але раджу проапгрейдити хоча б коліматором).

Казуальне управління

Тепер про менш приємне – управління. Для руху стандартні джойстики:

  • правий: кут огляду;
  • лівий: біг і переміщення.

Перезаряджати зброю і присідати можна тапами на відповідні кнопки. Стрільба за замовчуванням автоматична (і це в PvP!), тобто наводимо приціл на противника, і як тільки він горить червоним – автомат робить піф-паф сам по собі. Дякувати богу, цю «фішку» можна відключити, але стрілянина тапом незручна, тому що тапати потрібно на кнопку в правій частині екрана, а це значить, що для стрільби й одночасної зміни кута огляду (який теж справа) потрібно мати неабияку моторику пальців. Можливість стрибка теж не передбачена, схоже, карти робилися з урахуванням цього факту.

В іншому цілком іграбельно. По карті розкидані ящики з амуніцією й аптечками, противники бігають жваво, вбивають не відразу (хоча є режим хардкор з подвоєним дамагом всіх стволів). Спостерігається деяка імба, якщо доводиться зіткнутися з більш прокачаними стволами опонентів, але вона компенсується прямотою рук і командною роботою.

Висновки

Запустіть World War Heroes, щоб вбити кілька годин часу на роботі або в поїздці, пограйте, щоб отримати насолоду від непоганої графіки і динамічного шутеру, але не чекайте чогось надто оригінального і цікавого. Просто хороший PvP з не дуже хорошим управлінням, швидше для любителів жанру мережевих шутерів, ніж казуальних гравців та «історіофілів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я