Четвер, 22 Лютого, 2024

Як організувати відпочинок у Карпатах

Українські Карпати стали найпопулярнішим вітчизняним туристичним напрямком не лише в зимовий, а й літній період. Івано-Франківська команда програмістів вирішила допомогти відпочивальникам. Хлопці запустили онлайн-сервіс Karpaty.ua, що покликаний допомогти тим, хто збирається туди на відпочинок. Як він працює, читайте далі.

Інтерфейс

Головний розділ сайту виглядає досить аскетично. Як фон виступають анімовані пейзажі Карпат, посередині розташована стрічка пошуку. Шукати можна житло, події та об’єкти. Для кожного з цих типів запитів є своя вкладка. Головна ж їх об’єднує – там можна шукати все вищенаведене.

При введені запиту система одразу запропонує схожі варіанти.

У верхньому лівому кутку знаходиться кнопка меню. Натиснувши на неї, потрапляємо до навігаційної панелі.

Усього сервіс має три окремих розділи. Це путівник, календар подій та система бронювання житла. У путівникові є вісім різних категорій. Там можна дізнатися про населені пункти, туристичні маршрути, водні ресурси, природні об’єкти, лікування тощо.

Видно, що сайт поки ще наповнюється, бо, наприклад, у розділі, присвяченому архітектурі та сакральним спорудам, усього 11 об’єктів. Зрозуміло, що насправді їх набагато більше. Але ті, що є, мають гарне наповнення. Стосується це й інших розділів. Конкретні записи мають таку структуру: спочатку йде опис, до того ж не нудно-енцеклопедичний, а такий, що зацікавлює туристів. Поруч з основними відомостями подаються, наприклад, різноманітні історії та цікаві факти, а також світлини.

Під описом розташовується мапа з координатами та соціальні кнопки – з їхньою допомогою можна ділитися посиланнями з друзями.

За такою ж схемою подано й інформацію по регіонах.

У календарі подій подано цікаві заходи, що проходитимуть в Карпатах. Користувачі також можуть додавати свої події, скориставшись для цього спеціальною формою. Але зауважимо, що вони проходять модерацію адміністраторів сервісу.

Структура цього розділу подібна до попереднього. У кожного заходу є своя сторінка, на якій вказані його особливості та цікавинки. Також тут вказується час проведення.

А під координатами є ще пропозиції щодо житла поблизу.

Але краще скористатись повноцінною системою пошуку помешкань, що доступна в третьому розділі. Тут є своя пошукова стрічка, можливість вибору населеного пункту, типу житла, його вартості.

Є й багато додаткових фільтрів. Тобто, шукати можна за великою кількістю факторів, і це, безперечно, головний плюс сервісу.

Зараз у каталозі є 287 пропозицій найрізноманітніших типів та цінових категорій. Додавати своє житло також може кожен бажаючий, але оголошення з’явиться на сайті після особистої модерації.

Слово розробнику

«Ресурсів з пошуку житла в Карпатах є багато. Але більшість з них спрямована просто на пошук житла за населеними пунктами, назви яких зазвичай нічого не говорять потенційним туристам, – розповів виданню AIN засновник проекту Микола Семеген. – Ми вирішили поставити себе на місце користувача, який знає, що Карпати – це гори на заході України, і все. І постаралися реалізувати найзручніший сервіс: планувальник маршруту та підбір житла на одному ресурсі. При цьому кожного орендодавця, який хоче потрапити на Karpaty.ua, ми особисто відвідуємо, щоб особисто оцінити локацію та сфотографувати її. Адже унікальні фото та контент – це ще одна наша фішка», – резюмував він.

Загалом

Сервіс Karpaty.ua вийшов вдалим, зручним та функціональним. Користуватися ним зручно та легко. Особливо радує кількість інформації щодо заходів та оренди житла. Тут він може скласти конкуренцію й більш іменитим ресурсам. А якщо проект розвиватиметься і надалі, то зрештою він і сам стане таким.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися