П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як працювати з туристичним порталом Києва

Офіційний туристичний портал Києва запустили до Євро-2012. Відтоді вже минуло багато часу, тому сайт у КМДА вирішили оновити, а минулого тижня нова версія порталу запрацювала. Тож гості столиці (та й самі кияни) отримали інструмент, який допоможе їм знайти різноманітні цікавинки та з користю провести час. Знаходиться ресурс за адресою kyivcity.travel

У сайту зручний дизайн. Прямо з головної сторінки можна перейти до бронювання готелю, апартаментів, хостелу та інших типів помешкань.

Це, звісно, не головна його функція – букінгових сервісів в інтернеті більш ніж вдосталь. А от довідка про саме місто (у тому числі і готелі) потрібна. Така інформація розбита за тематичними блоками. Усього їх шість, і в кожному декілька важливих розділів.

Наприклад, у «Знайомстві» ви отримаєте коротку історичну довідку, адреси та контакти туристично-інформаційних центрів, посольств та консульств іноземних держав (що буде корисно гостям з-за кордону). Також у цьому розділі є афіша найближчих культурних, спортивних та громадських заходів.

Правда, ця функція реалізована не дуже зручно. Далеко не для всіх заходів є посилання на придбання квитків, а для деяких навіть не вказане місце проведення.

У розділі «Де зупинитись» є дані про більшість готелів та хостелів міста. Зручно, що розміщення всіх об’єктів одразу можна подивитись на мапі і підібрати житло саме в тому районі, в якому потрібно. Гості можуть залишати на порталі коментарі до готелів, у яких вони жили, прямо на сайті. Для цього використовуються облікові записи ВК та Facebook. А бронювати номери також можна зі сторінки готелю, перейшовши за відповідним посиланням.

Про транспорт міста можна дізнатись з відповідного розділу. Інформація про кожен вид міського, а також авіа- та залізничного транспорту подається лише описова із зазначенням орієнтовного графіку роботи та вартості проїзду. Виняток складає лише метро, для якого є схема. Також незрозуміло, чому в цьому розділі автори не звернули увагу на автостанції, які в Києві також користуються попитом.

Інформація про заклади громадського харчування знаходиться в розділі «Поїмо». Там присутні найпопулярніші ресторани, фаст-фуди, піццерії, паби та кафе. Їхнє розташування показане на мапі, також вказана контактна інформація, а відвідувачі порталу можуть залишати відгуки.

Розділ «Відкрий свій Київ» пропонує тематичну інформацію. Любите футбол? Почитайте про НСК «Олімпійський» (не завадила б інформація і про інщі стадіони, а також футбольні клуби). Цікавитесь історією міста? Є інформація про 12 пам’яток столиці. Гурмани можуть вирушити у чотириденний гастрономічний тур, а любителі простих прогулянок – пройтися та пропливти маршрутами «Київ в минулому та зараз» й «Прогулянки Дніпром».

Для бізнесменів є окремий розділ, який так і називається. Щоправда, мова в ньому йде не про бізнес-центри та інвестиції, а про консорціум «Київ Туристичний», що й опікується даним питанням в Києві. Тому заїжджі ділові люди в цьому розділі навряд чи знайдуть для себе багато корисного.

На сайті також є цікаві відео, серед яких і ролик Олега Прилуцького, з яким ми спілкувались не так давно.

Загалом туристичний портал Києва залишив двоякі враження. З одного боку – це гарно зроблений і досить інформативний сайт. З іншого – над ним ще треба працювати, бо за багатьма параметрами він поступається популярним сіті-гайдам. Але якщо проект не кинуть на самотік і займатимуться ним, то місто отримає ще один корисний та зручний ресурс.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися