Субота, 20 Квітня, 2024

У Google невдоволені власним пошуком

Компанія Google стала одним з головних гравців у інтернет-індустрії і навіть надала своє ім’я дієслову, що описує процес пошуку в інтернеті, – «гуглити». Така популярність цієї системи пояснюється достатньою якістю пошуків для користувачів, проте в самій компанії вважають, що пошук ще далекий від ідеалу.

Про це розповів голова Google Ерік Шмідт у ході свого виступу перед очільниками різних інтернет-компаній. Він розповів, серед іншого, про пошук в інтернеті і його подальший розвиток. За його словами, пошуковому гіганту ще дуже далеко до вирішення проблеми пошуку в інтернеті, оскільки він все ще не вміє давати відповіді на складні та неоднозначні питання.

«Спробуйте зробити запит у стилі «покажи мені рейси вартістю до 300 євро в ті місця, де в грудні жарко, і я можу поплавати», – каже він. – Це свого роду складне питання: Google необхідно знати про рейси, вартість яких не перевищує 300 євро, місця, де тепло в зимовий період та які з них знаходяться недалеко від водойм для плавання. По суті, це три різні запити, які можуть дати правильну відповідь, виходячи з перехресних посилань».

Служба Google Now – це одна зі спроб пошукового гіганта давати відповідь на складні питання

Голова компанії відзначив, що сьогодні коректно обробити такі запити неможливо, але компанія активно над цим працює. Він також розповів, наскільки важлива інтеграція інших сервісів у пошук. Наприклад, карти стали тим продуктом, який є інтегрованим елементом у пошук, і більшість користувачів не уявляють собі пошук без мап. Перекладач допомагає користувачам знайомитися з інформацією незнайомими мовами, це одна з дуже популярних функцій.

Мобільні пристрої стимулювали необхідність спрощення запитів і збільшення швидкості роботи. Саме портативні девайси підштовхнули Google до створення Google Now. Останній має допомогти зробити пошук зрозумілим і простим у використанні, особливо в ситуаціях, коли необхідно дати просту відповідь на складне питання. Його можливості цікаві тим, що цей сервіс навчається завдяки користувачам і тим місцям, де вони бувають і як проводять час. Зараз на цьому ринку лідерство утримують такі профільні компанії, як Yelp, TripAdvisor та інші.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися