Неділя, 19 Травня, 2024

Як вивчати українську на льоту

Українську мову можна вивчати не лише в школі чи інституті. Якщо у вас є смартфон чи планшет, вдосконалювати знання можна будь-де. Для цього треба встановити додаток Mova, про який ми розповімо далі.

Створили програму українські розробники Віталій Благодір, Олександр Клименко та Павло Мельник-Крисаченко. Вона має Android- та iOS-версії. Є в проекту і сторінка у Facebook, і власний сайт. Там доступні деякі навчальні матеріали, що є в додатку, а також з’являється різна корисна інформація.

Але повернімось до додатка. Його головний герой – Лепетун. Це симпатичний язичок, який буде вашим вчителем і на власному прикладі пояснюватиме ті чи інші правила. Такий підхід доволі вдалий, особливо для дітей – вчитися буде цікавіше. За навчання він хоче отримувати смаколики. Ви можете заробити їх, просто заходячи в програму та правильно виконуючи вправи.

Додаток має два основних розділи – «Бібліотека» та «Вправи».

Першим можна користуватись відразу. А от для доступу до вправ потрібно зареєструватись. Ця процедура нескладна, до того ж можна використати свій обліковий запис у Facebook чи Google+.

У «Бібліотеці» ви знайдете дев’ять розділів з навчальними матеріалами. Наприклад, дізнаєтесь про синоніми або наголос. Ніяких правил там нема, лише наочні ілюстрації для найпоширеніших випадків помилок або мовних ситуацій.

У розділі «Вправи» доступно 14 занять. Очевидно, що згодом їхня кількість (як і матеріалів у бібліотеці) збільшуватиметься.

У вправах вам зазвичай потрібно буде вибирати один з декількох варіантів відповіді. Там же можна отримати і деякий навчальний матеріал.

По закінченні ви побачите результат з кількістю правильних відповідей, зароблених смаколиків та оцінкою «викладача».

Щоб не забувати займатись, можна встановити нагадування. А найцікавіші вправи додати у вибране. Ці функції доступні в головному меню програми.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися