Більше 1,3 млн українців користуються 3G від Vodafone

За три місяці після запуску власного 3G-покриття Vodafone зв’язком третього покоління почали користуватися 1,33 мільйона абонентів. 3G-мережа оператора вже доступна мешканцям 14 обласних центрів та їхніх передмість, і сьогодні до неї приєдналося Рівне.

Де знаходяться користувачі

Найбільша кількість клієнтів знаходиться в Києві – понад 25%.  Друге й третє місце розділили Одеса та Дніпропетровськ – у цих містах живуть більше 11% 3G-користувачів, на четвертому місці – Херсон, а завершують п’ятірку 3G-лідерів Чернівці.

Як вони користуються зв’язком

Середньодобовий трафік у 3G-мережі Vodafone досяг 65,2 ТБ і росте далі. Тільки за останній тиждень обсяг трафіку в мережі Vodafone збільшився в півтора разу. Найбільшу частину трафіку 3G абоненти витрачають на доступ до відеоресурсів, на які припадає 42% всього інтернет-трафіку.

Де можна скористатись 3G від Vodafone

Оператор запустив власну 3G-мережу в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Херсоні, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Києві. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті.