Четвер, 13 Червня, 2024

Як вивести кошти з ігрових сайтів

Якщо ви ще не грали в онлайн покер чи букмекерських конторах, але хочете спробувати, одне з питань, яке має вас цікавити, – поповнення ігрового рахунку та виведення коштів. Зазвичай робити це можна за допомогою платіжної картки навіть початкового рівня. Проте багато сервісів мають свої обмеження. Наприклад, найпопулярніший покер-рум PokerStars не працює на виведення із системою MasterCard, а на Visa відправляє кошти обсягом від $100. Тож якщо ви зіштовхнетеся з такою проблемою, рекомендуємо скористатись послугами однієї платіжних систем, про які розповімо далі.

Webmoney

Одна з найстарших та найпопулярніших систем в Україні. У ній в кожної валюти є свій електронний еквівалент (наприклад, WMZ – долари, WMЕ – євро, WMU – гривні). Їхній курс має невеличку різницю зі справжніми грошима — електронні аналоги трохи дешевші за реальні кошти. Проте більшість ігрових сайтів та сервісів це до уваги не беруть. Наприклад, якщо ви хочете поповнити рахунок на 100 грн, то вам треба перерахувати 100 WMU. А от щоб придбати ці 100 WMU, в реальних гривнях доведеться заплатити трохи більше.

За кожний платіж Webmoney  бере комісію в розмірі 0,8%. Це чи не найнижчі комісійні в подібних сервісах, і якби не різниці в курсах грошей та їхніх еквівалентів, він, напевне, був би найвигіднішим. Виводити кошти в Україні (якщо це еквівалент гривні) дуже просто. Також WMU приймають до оплати багато українських інтернет-магазинів та провайдерів, до того ж за курсом 1:1. А от з виведенням інших еквівалентів можуть бути проблеми. Наприклад, щоб вивести WMZ у нашій країні, треба користуватися сайтами-обмінниками. Вони за свої послуги беруть додаткові комісії. Ще одна незручність – необхідність завантаження документів для можливості отримання коштів зі свого гаманця. Проте незважаючи на ці мінуси, Webmoney користується велика кількість людей. А приймають до оплати ці електронні грощі більшість популярних ігрових сервісів і не тільки. Ще один великий плюс – це майже миттєве зарахування коштів на ваш рахунок при виведенні.

Skrill

Це популярна на заході платіжна система, що до 2011 року була відома як Moneybookers. Користуватися нею дуже просто. Треба створити рахунок (вказати пошту, вигадати пароль тощо) та прив’язати до нього одну або декілька платіжних карток. Для цього треба вказати всі необхідні реквізити картки та пройти процедуру верифікації. Робиться це так: Skrill знімає з вашого банківського рахунку довільну суму до $2. Ви маєте вказати в спеціальному полі цю суму з точністю до центу. Коли це зроблено, картка прив’язується до рахунку, а зняті кошти зараховуються на ваш акаунт в системі.

Комісій за здійснення платежів підприємцям Skrill не бере. Хіба що на вашому рахунку залишились кошти, і за 12 місяців не було жодної транзакції. Тоді сервіс зніматиме 1 євро щомісяця. За переказ грошей іншим приватним користувачам (а це не наш випадок) доведеться заплатити 1% від суми (але не більше 10 євро). А от за поповнення та виведення коштів доведеться заплатити. Щоб попвнити рахунок з платіжної картки, вам доведеться заплатити 1,9% від суми поповнення. А щоб вивести – віддати 3 євро. Як бачимо, комісії немалі. Тож якщо ви будете грати на кілька доларів, то користуватися Skrill немає сенсу – гіпотетичний виграш, який ви будете виводити, з’їсть комісія. Ще один недолік системи – довга процедура виведення коштів. Для карток Visa, наприклад, строк складає до семи днів. На практиці чекати треба 4-5 днів, але це теж немало.

NETELLER

Схожа на Skrill платіжна система, що також популярна на заході. В Україні вона не так відома, але теж має своїх користувачів. Головна особливість NETELLER – можливість поповнення рахунку в системі найрізноманітнішими способами. Це може бути переказ з картки чи з одного з багатьох платіжних сервісів. У нас, правда, з цього користі мало, адже більшість підтримуваних ресурсів в Україні не працюють. Але є й винятки. Наприклад, переказ коштів з bitcoin-гаманця.

А от вивести кошти дещо проблематично. Найкращий – це замовити фірмову платіжну картку Net+ на базі MasterCard. Її мають зробити вам за три тижні плюс ще тиждень на доставку. Комісія за цією карткою на виведення коштів складатиме $6. Можна виводити гроші й безоплатно. Для цього треба замовляти грошовий переказ чи SWIFT-платіж на власний банківський рахунок. Такі платежі зазвичай йдуть декілька днів, а у вас має бути власний рахунок в банку з усіма необхідними реквізитами для отримання коштів.

Яндекс.Деньги

Популярна російська платіжна система, що має чимало користувачів і в Україні. Система дуже проста. Ви створюєте один чи декілька гаманців в рублях, поповнюєте його багатьма доступними способами (наприклад, з банківської картки) та користуєтесь ними.

Виведення коштів дещо складніше. В Україні треба пройти ідентифікацію в нотаріуса-представника системи (знайти їх можна у багатьох великих містах), замовити картку і отримувати кошти на неї. У Києві, наприклад, можна просто завітати в офіс Яндекс.Україна, перед тим зателефонувавши і дізнавшись всю необхідну інформацію. Ну а можна скористатись одним з численних інтернет-обмінників і обмінювати гроші з виведенням на Webmoney чи власну банківську картку. Звісно, ви дещо втратите на курсі та на оплаті комісій. Ще один варіант – скористатись системою Western Union для переказу коштів. Але там також доведеться сплачувати чималу комісію.

Резюме

Ми згадали чотири найзручніші сервіси для виведення коштів з ігрових сайтів. Їх, звісно, існує більше, проте в Україні найкраще користуватися саме вищевказаними. З них же найкращі Webmoney та Skrill. Перша зручна своєю швидкістю та доступністю, друга – простотою роботи. Але найкраще знайти сайт чи ігровий сервіс, що може виводити кошти напряму на вашу картку. Це найзручніша модель, і так ви найменше втратите на комісіях та конвертаціях.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися