П’ятниця, 14 Червня, 2024

МТС спонсує лікування військовим АТО

«МТС Україна» перерахувала один мільйон гривень на лікування та реабілітацію учасників бойових дій на сході України, які потрапили під мінометний обстріл. Зараз бійці проходять лікування в клініках Ізраїлю та Німеччини.

Це вже не перший приклад співпраці оператора зі збройними силами. Раніше МТС передала військовим телекомунікаційне обладнання – 50 цифрових радіорелейних станцій – для організації спецзв’язку в зоні бойових дій. Крім того, декілька батальйонів, які беруть участь в АТО, отримали безплатний зв’язок МТС. Оператор також надає технічну підтримку коротких номерів зі збору коштів на користь Міністерства Оборони та батальйону «Азов».

Окрім цього, МТС допомагає і цивільним громадянам, які постраждали в ході АТО. Для переселенців зі східних областей України оператор організував безплатну переадресацію дзвінків з короткого номеру МТС 111 на урядову «гарячу лінію». Він допомагає також центрам проживання біженців, які на постійній основі забезпечуються ваучерами поповнення рахунку МТС, та організує дозвілля дітей-переселенців. Оператор також надав благодійну допомогу для відновлення дитячого притулку в м. Слов’янську, для якого, крім іншого, закупили портфелі, канцелярське приладдя та інші речі для його підопічних.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися