Неділя, 14 Квітня, 2024

Схема Apple з пропущеними 32 ГБ працює

Минулого року Apple використала незвичний на ринку підхід для підвищення своїх прибутків. Фірма поставила покупців перед складним вибором: придбати мобільник з малим обсягом внутрішнього диску або додати одну чи дві сотні доларів, щоб отримати в чотири-вісім разів більший обсяг. З новими iPhone 6s історія повторилася, адже, пояснюють експерти, такий підхід працює.

Apple отримує набагато більше прибутку за рахунок того, що в лінійці гаджетів пропущена модель на 32 ГБ. Покупці можуть купити лише 16, 64 і 128 ГБ, причому різниця між кожною наступною версією становить $100.

Аналітичне агентство RBC Capital Market опитало більше 6000 респондентів та з’ясувало, що більшість споживачів обирають iPhone 6s з накопичувачем на 64 ГБ (таких 51% проти 48% раніше). Подібна тенденція спостерігалася і щодо минулорічної «шістки». А ось охочих придбати 16-гігабайтну модель значно поменшало – їхня кількість знизилася з 40% до 33%.

Їхні дані також показують, що вподобання користувачів поступово зміщуються у бік більш високих конфігурацій пам’яті. Близько 16% вибирають максимальну версію на 128 ГБ, тоді як минулого року ця цифра становила лише 12%.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися