Субота, 20 Квітня, 2024

Шлях до IT: Prometheus запускає ще два безплатних онлайн-курси

На освітній платформі Prometheus відкрито реєстрацію на два нових безплатних масових онлайн-курси, повідомляється на офіційній Facebook-сторінці сервісу.

Уже розпочато викладання третьої сесії онлайн-курсу «Основи Web UI розробки», а із 17 жовтня повторно стартує онлайн-курс «Основи тестування програмного забезпечення».

Онлайн-курс «Основи Web UI розробки» веде викладачка Lviv IT School (LITS) Світлана Шабаранська. Відповідно до програми, слухачі дізнаються про:
– історію та найновіші тренди у веб-розробці;
– як працює інтернет та веб-браузери;
– у чому різниця між client-side та server-side розробкою;
– специфіку роботи front-end розробника;
– середовища розробки;
– HTML/CSS/Javascript як базові мови веб програмування.

14264086_1051816514867523_3690425749781535806_n

Слухачі спробують навчитися писати прості додатки з використанням зазначених мов програмування, ознайомляться з найпопулярнішою веб-бібліотекою – jQuery.

Безплатний онлайн-курс «Основи тестування програмного забезпечення» розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти.

Він охоплює базові знання, необхідні тестувальнику ПЗ. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS з урахуванням багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ.

Окрім цього, слухачі курсу зможуть перевірити та випробувати набуті теоретичні знання на практиці, оскільки для тих, хто зареєструється та навчатиметься на онлайн-курсі, планується проведення «живих» семінарів у Львові та Києві. Докладніше про це організатори повідомлять ближче до початку курсу.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися