Як знайти найкращі акції та знижки

Зараз багато торгових точок і компаній зі сфери послуг надають знижки та проводять різноманітні акції. І чим ближче до різдвяних свят, тим більше їх буде. Зорієнтуватись у цьому розмаїтті допоможе додаток Inby.

Він доступний як для Android, так і для iOS і являє собою мапу, на якій позначено користувача, а також магазини та заклади поруч, що проводять акції або мають знижки.

Сповіщення про акції діляться на чотири типи: «Знижки та розпродажі», «Акції» (наприклад, при купівлі двох товарів – третій у подарунок), «Новини та події» (сюди відносяться різноманітні анонси та оголошення) та «Вакансії». Показ тих чи інших типів сповіщень ви можете налаштувати власноруч у розділі «Фільтр». Там же можна визначити і категорії закладів, що будуть показуватися на екрані.

Натиснувши на конкретну позначку, ви побачите коротке повідомлення прямо на карті. Але зазвичай користі від цього мало, бо не вистачає місця.

Натиснувши ж на саме повідомлення, ви отримаєте розгорнутий варіант. Там ви побачите повний текст оголошення, а також (за наявності) додаткову інформацію – телефон, сайт, адресу.

Також ви зможете одразу зателефонувати за вказаним номером, прокласти маршрут від вашого поточного місцезнаходження, а також додати точку до вибраного.

Об’єкти, які ви помістили у вибране, можна переглядати окремим списком. Для цього на головному екрані слід перемкнутися з карти на розділ «Підписки». Там ваші улюблені точки подаватимуться у вигляді компактного списку, а оновлення інформації завжди буде зручно читати.

Розробники додатка запевняють, що їхня система аналізує записи компаній у соцмережах за допомогою нейронної мережі та виводить на екран лише найкорисніше для користувача. Якщо ж, на вашу думку, якесь зі сповіщень є неприйнятним, ви можете на нього поскаржитись через меню налаштувань.

Є в додатку і пошукова стрічка. Тут ніяких особливостей нема – шукати треба за ключовими словами. Варіанти, що пропонує додаток ще до введення слова, не завжди збігаються з тим, що ви шукаєте.

Працює додаток не лише в Києві, а й в 42 інших містах України. Також є в базі й ближнє зарубіжжя, а зовсім скоро стануть доступними Сполучені Штати Америки.