Понедельник, 15 апреля, 2024

Фанат три года записывал геймплей любимой игры, чтобы спасти память о ней

За сім годин до того, як гра Dissidia Final Fantasy Opera Omnia зникла назавжди, бо розробники відключили її сервери, ентузіаст @HatokTalk завершив свій проєкт по збереженню пам’яті про цю гру. Три роки він записував геймплей на відео, отримавши запис на 2 тереабайти та 100 годин. Тепер, коли HatokTalk не може пограти в цю свою улюблену гру, він може принаймні знову побачити її героїв на зроблених відеозаписах.

«6 червня 2021 року я почав працювати над досягненням своєї мети — записувати й рендерити кожну сцену Dissidia Final Fantasy Opera Omnia і завантажувати їх на YouTube », — написав Хаток.

Хаток відтворив всю Opera Omnia, записавши все, що гра могла запропонувати. Хаток гарантував, що в роликах, які він зберіг, будуть представлені персонажі з їхньою канонічною зброєю, а сцени битв не заповнювалися випадковими персонажами. Ця спроба додала значного часу для проекту, оскільки вимагало перегляду кожної сцени двічі.

Результатом стало два терабайти даних тривалістю понад 100 годин, зібраних упродовж трьох років.

Хаток пояснює, що він запізнився на серію Final Fantasy і що Opera Omnia була єдиною мобільною грою, яка дійсно «застрягла» йому. «[Гра] мала велику механічну глибину та цікавий дизайн, і було досить легко створити потрібних вам персонажів», — каже він.

Цей ігровий процес у поєднанні з амбітною історією — це те, що підняло гру за межі типової мобільної гри gacha. Opera Omnia охопила всю історію Final Fantasy , створюючи історії, які пропонували краще розуміння персонажів та їх мотивації, як-от Блискавка з Final Fantasy XIII.

Саме ця глибина спонукала Хатока до цього проекту. «Я почав записувати сцени, знаючи, що гру одного разу закриють», — каже він.

Оскільки студії не можуть або не бажають зберігати власні роботи, відповідальність за збереження цих проектів у тій чи іншій формі лягла на фанатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Евгений пишет для TechToday с 2012 года. По образованию инженер,. Увлекается реставрацией старых автомобилей.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися