Пятница, 19 июля, 2024

Особливості використання акумулятора GoPro HERO9 Black

HERO9 Black і HERO8 Black не взаємозамінні

Тепер, коли GoPro випустила камеру HERO9 Black, у споживачів можуть виникнути питання про її акумулятор та зарядку.

Передусім необхідно взяти до уваги, що хоча акумулятори для HERO9 Black і HERO8 Black виглядають однаково, але вони не ідентичні, і їх не можна використовувати як взаємозамінні.

Найголовніше, що акумулятор у HERO9 Black більший як за потужністю, так і за фізичними розмірами.

Акумулятор GoPro 9 можна придбати в інтернет-магазині for-extreme.com.ua.

Велика ємність

За рахунок більшої ємності акумулятора збільшується час зйомки. GoPro заявляє про «збільшення часу автономної роботи на 30%», але чи помітите ви таке поліпшення при реальній зйомці, залежатиме від того, які режими зйомки ви використовуєте, і від особливостей навколишнього середовища, таких як температура (літієві батареї погано працюють в дуже холодних або дуже жарких умовах).

Оригінальний акумулятор марки GoPro для HERO9 Black являє собою літій-іонну батарею ємністю 1720 мАг. Номер моделі — ADBAT-001.

Як заряджати акумулятори GoPro HERO9 Black

Найпростіший спосіб зарядки акумуляторів GoPro HERO9 — залишити акумулятор у камері й підключити її до джерела живлення USB. Це може бути:

  • настінний зарядний пристрій;
  • блок живлення USB;
  • автомобільний зарядний пристрій.

Якщо припустити, що у вас під рукою є якесь інше джерело живлення USB, то цей метод не вимагає додаткових аксесуарів. У комплект поставки камери входить кабель живлення USB-C.

Хоча даний метод і зручний, але він має кілька недоліків. Ви можете заряджати тільки один акумулятор за один раз, а під час зарядки необхідно відключати камеру.

Однак не всі джерела живлення USB заряджають з однаковою швидкістю. Для максимально швидкої зарядки вам знадобиться зарядний пристрій або джерело живлення, сумісні з функцією швидкої зарядки HERO9 Black. Найнадійнішим варіантом для цього є зарядний пристрій від GoPro, але є багато інших, серед яких:

  • зарядні пристрої змінного струму;
  • USB-концентратори для зарядки;
  • блоки живлення.

І якщо у вас немає одного з цих нових, більш швидких зарядних пристроїв, то акумулятор все одно буде заряджатися, просто він не працюватиме з максимально можливою швидкістю.

GoPro HERO9 Black не поставляється із зовнішнім зарядним пристроєм в стандартній комплектації (можливо, що вони входять до деяких комплектів у роздрібних продавців). Але їх можна придбати окремо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – это официальный аккаунт, которым пользуется редакция ресурса

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися