Четверг, 22 февраля, 2024

Ринок мобільних ігор зараз більше, ніж ринок консолей і ПК разом узятих

На ринку відеоігор завжди домінували консолі, ПК і навіть аркади десятирічної давності. Мобільні ігри з’явилися набагато пізніше, але з тих пір назавжди змінили ігровий ландшафт. Нині більше 6 мільярдів людей володіють смартфонами, тому не дивно, що частка ринку мобільних ігор сьогодні становить близько 53%, а виручка в минулому році перевищила 90 мільярдів доларів.

Цифри взяті з звіту аналітика ігрової індустрії Newzoo. У документі підкреслюється, що мобільні ігри не тільки більше, ніж консолі і ПК разом узяті, але і є самим швидкозростаючим сегментом.

Підписуйтесь на наш Telegram

Більш того, оскільки продажі ПК і консолей продовжують падати через ослаблення обмежень на робочих місцях, загальна виручка галузі продовжує зростати. Це означає, що мобільні ігри не тільки надзвичайно популярні, але й сприяють зростанню галузі в цілому.

Головним фактором, що стоїть за цим, є вибухове зростання ринку смартфонів з 2021 року. Популярність Android спростила розробникам можливість робити свої ігри доступними на різних пристроях.

Більша частина ринкової виручки в розмірі 90 мільярдів доларів припадає на Азіатсько-Тихоокеанський регіон, причому більше третини припадає на Китай (30 мільярдів доларів проти 15 мільярдів доларів США). Найбільш помітними гравцями були Tencent з CODM і PUBG, а також Mihoyo з його Genshin Impact, які разом принесли дохід в 18 мільярдів доларів.

Китай — не єдине велике джерело прибутку, оскільки такі регіони, як Латинська Америка, Африка і Близький Схід, також демонструють дійсно високі показники зростання.

В цілому, оскільки очікується, що до 2024 року кількість власників смартфонів перевищить 7 мільярдів, ринок мобільних ігор чекає ще кращі часи.

Євген
Євген
Евгений пишет для TechToday с 2012 года. По образованию инженер,. Увлекается реставрацией старых автомобилей.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися