Вівторок, 23 Липня, 2024

Чому телефон не підключається до Wi-Fi

Існує багато причин, чому телефон не може приєднатися до Wi-Fi. Ось найпопулярніші збої та шляхи їхнього вирішення.

Без доступу до мережі

Буває, що індикатор підключення показує, ніби телефон підключений до мережі, але вийти в інтернет все одно не виходить, і сторінки не завантажуються. Для початку вимкніть та повторно увімкніть бездротовий роутер. Така помилка також з’являється, коли ви забули заплатити за інтернет.

Якщо інтернет оплачений, роутер уже перезавантажили, але вийти в інтернет все одно не вдається, то проблема може бути з боку оператора. Зателефонуйте до його служби підтримки.

Отримання IP-адреси

Інша популярна проблема – підключення зупиняється на спробах телефона отримати IP-адресу. Повідомлення «Отримання IP-адреси…» може не зникати дуже довго.

Перший крок стандартний – вимкніть і знову ввімкніть роутер. Якщо це не допомогло, доведеться власноруч прописати IP-адресу. Однак при використанні такого методу будуть виникати проблеми з виходом в інтернет через інші мережі.

Прописати статичну адресу можна таким чином:

  • натисніть на назву мережі Wi-Fi, і у вікні з’явиться пункт з назвою «Розширені налаштування» чи «Додаткові параметри»;
  • поставте галочку поруч із цим пунктом;
  • у розділі «Параметри IP» або «Налаштування IP» змініть тип мережевого протоколу (DHCP) на статичний і пропишіть IP.

Помилка аутентифікації

Це повідомлення телефон видає після спроб підключитися до мережі. Воно означає, що мережа не розпізнала ваш пристрій через, наприклад, неправильний пароль. Ретельно перевірте його і спробуйте вийти в мережу знову. Якщо це не допомогло – перезавантажте роутер. Потім при необхідності внесіть зміни в налаштування роутера. Для цього потрібно вийти на сторінку його налаштувань через браузер.

Виберіть у налаштуваннях роутера наступні дані: версія WPA-PSK, шифрування – AES та введіть пароль. Встановіть режим захисту WPA\WPA 2.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися