Субота, 13 Липня, 2024

iPhone не вмикається: три можливі причини

Якщо ваш iPhone не вмикається, загалом, проблема зводиться до однієї з трьох ключових проблем: програмний збій, несправність зарядки або серйозна проблема з обладнанням. Ось, що робити у кожному разі.

Спершу потрібно переконатися, що ви вмикаєте свій iPhone правильно, перш ніж виконувати будь-які дії з усунення несправностей. Не всі iPhone однакові, і іноді можна за старою звичкою вмикати новий айфон невірно.

Як увімкнути iPhone, якщо він:

– Має кнопки «Додому» та бокову кнопку. Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки на екрані не побачите логотип Apple.

– Має кнопки «Додому» та кнопку вгорі. Натисніть і утримуйте верхню кнопку, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.

– Не має кнопки «Додому», але має бічну кнопку. Натисніть і утримуйте бічну кнопку кілька секунд і відпустіть її, коли побачите логотип Apple.

Коли ви впевнені, що можете правильно увімкнути свій iPhone, спробуйте зрозуміти, чому він не вмикається.

1. Перевірте, чи можна перезавантажити телефон

iPhone постійно увімкнений, навіть коли вам здається, що він вимкнений. Телефон вимикається лише якщо свідомо подати відповідну команду за допомогою програми «Налаштування».

Тому коли екран темний, він може просто перебувати в режимі сну. Якщо в цей момент трапиться програмний збій, це може завадити телефону активуватися при натисненні кнопки живлення.

Найпростіший засіб у такому разі – примусово перезавантажити iPhone і перевірити, чи він увімкнеться. Якщо телефон перезавантажиться успішно, ваша проблема, ймовірно, вирішена.

Такі збої можуть виникати час від часу, не вказуючи на серйозну проблему з телефоном. Але якщо ваш телефон не вмикається досить часто, це говорить про те, що у вашому телефоні є глючна програма або деякі пошкоджені дані.

У цьому випадку може знадобитися скинути телефон до заводських налаштувань, а потім вручну перевстановити програми з App Store, щоб побачити, які з них були проблемою.

Оскільки скидання до заводських налаштувань видалить усі ваші дані та налаштування, переконайтеся, що ви створили резервну копію вашого iPhone за допомогою iCloud або комп’ютера.

2. Спробуйте зарядити телефон

Іноді iPhone неможливо увімкнути просто тому, що він розрядився. Спробуйте зарядити телефон — підключіть телефон так, як ви зазвичай заряджаєте його, і дайте йому так полежати протягом години або двох.

Якщо телефон все одно не вмикається, можливо, щось не так із апаратною частиною. Перевірте порт Lightning на телефоні, щоб переконатися, що він не заповнений ворсом або сміттям, а також перевірте кабель Lightning на наявність переломів, обривів або потертості.

При необхідності замініть кабель на інший та знову спробуйте зарядити iPhone. Обов’язково підключіть телефон безпосередньо до адаптера змінного струму, а не до USB-порту комп’ютера, щоб порт USB не виявився проблемою.

3. Апаратна несправність

Якщо ваш iPhone не реагує на примусове перезавантаження і не заряджається, це, ймовірно, означає, що це проблема з апаратним забезпеченням. Деякі з найбільш частих причин апаратної несправності:

– Пошкодження водою. Можливо, ви колись намочили телефон.

– Пошкодження від падіння. Айфони сьогодні – це бутерброд із компонентів і вони дуже бояться ударів.

– Несправність компонента. Виробничий дефект компонента не варто відкидати.

Щоб перевірити, чи є у вашому телефоні взагалі життя, спробуйте:

  1. Підключіть свій iPhone кабелем Lightning до комп’ютера.
  2. Запустіть iTunes на комп’ютері.
  3. Перевірте, чи iTunes розпізнає телефон. Ви повинні побачити піктограму телефону у верхньому лівому куті вікна iTunes. Якщо так, вам пощастило — телефон пошкоджений не дуже сильно і можна створити його резервну копію.
  4. 4. Знайдіть сервісний центр Apple та віднесіть їм свій телефон. Після ремонту відновіть дані зі створеної резервної копії.
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися