Понеділок, 15 Квітня, 2024

Twitter заблокував акаунт та вимагає номер телефону: що робити

Сучасні соцмережі намагаються будь-яким способом отримати телефонний номер користувача. Часто для цього вони блокують акаунт, прикриваючись начебто зловмисними діями з цього акаунту. Наприклад, з такої причини Twitter блокує навіть щойно зареєстровані облікові записи, в яких не було вчинено ще жодної дії. Ось як відновити роботу заблокованого акаунта, для відновлення якого соцмережа вимагає надати номер телефону.

У браузері відкрийте посилання https://help.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended. У формі для зворотного зв’язку, що доступна за цим посиланням, напишіть коротко, що з вашого акаунту не вчинялися порушення правил та ви не маєте номера телефону. Наприклад: My account was blocked without me doing anything wrong and I have no phone to unlock it.

Підписуйтесь на наш Telegram.

На вашу поштову адресу, прив’язану до акаунта, надійде відповідь робота, в якій знову наполегливо просуватиметься думка, що ваш акаунт порушував правила і проблему можна вирішити, надавши номер телефона. Відправте відповідь на цей лист, в якій вкажіть, що у вас немає телефона. Наприклад: I have no phone.

Після цього акаунт розблокують. Зазвичай на всю процедуру потрібно кілька годин.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися