Директор з персоналу МТС – у десятці кращих HR-спеціалістів України

Нещодавно експерти ресурсу Delo.ua визначали, у якої компанії кращий керівник відділу персоналу. І за сумарною оцінкою журі та читачів директор з персоналу «МТС Україна» Ольга Бережна ввійшла в топ-10 українських HR-директорів.

Серед досягнень оператора за минулий рік не тільки значне зростання залученості співробітників – за рік цей показник збільшився на 14% і досяг 72%, – але й висока ефективність роботи персоналу, яка відображається у фінансових результатах компанії. Цього року компанія реалізувала цілу низку завдань на стику IT та HR. Серед них і розробка нової системи оцінювання співробітників на основі «великих даних», і впровадження повної функціональності SAP HR, а також унікальне для України рішення організації роботи в офісі із застосуванням хмарних технологій включно.

Останнє передбачає вільне робоче місце, віртуальний робочий день з віддаленим доступом до робочих ресурсів компанії, корпоративну соціальну мережу, повністю інтегровану в робочий процес. Нове середовище дозволяє максимально ефективно і водночас гнучко використовувати час і простір, дозволяючи кожному співробітнику організовувати свій індивідуальний «офіс».

«Це досить сміливе рішення, але для нашої компанії це стало «попаданням в десятку». Запуск власного ультрасучасного дата-центру дозволив нам віртуалізувати свої ресурси і скоротити час впровадження подібних рішень. Нам пощастило, що ми працюємо в такому інноваційному бізнесі. Адже сьогодні ми живемо у світі data, і HR – не виняток. Застосування дата-орієнтованого підходу в HR не тільки дає додаткові інструменти в управлінні персоналом, але і дозволяє підвищити ефективність бізнесу», – зазначає директор з персоналу «МТС Україна» Ольга Бережна.

«МТС Україна» – один з провідних роботодавців країни, компанія неодноразово відзначена в рейтингах роботодавців. Так, у листопаді минулого року МТС увійшла в топ-25 роботодавців країни за версією журналу «Капітал», а в червні 2013 Ольга Бережна ввійшла в топ-50 HR-директорів України за версією видання «Інвестгазета».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я