П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як блокувати Android тапом по екрану

Зробити свій смартфон зручнішим можна за допомогою невеликої зміни у способі його блокування: подвійним дотиком до екрана замість натиснення клавіші живлення. Подібну функцію пропонують багато моделей на Android, але її також можуть отримати власники інших гаджетів з цією ОС. При цьому не доведеться прошивати мобільник або навіть отримувати рут-доступ.

Для можливості блокування тапом по екрану необхідно спершу встановити в смартфон програмне забезпечення: Nova Launcher та Greenify. Після цього можна переходити до налаштування.

У меню налаштувань Nova Launcher відкрийте розділ «Жести та кнопки» (Gestures and Buttons):

У ньому клацніть на пункт «Подвійний тап» (Double tap):

У цьому меню можна призначити якісь дії при подвійному тапі по екрану, тому зайдіть у розділ «Ярлики» (Shortcuts) та знайдіть пункт «Сон+екран блокування» (Hibernate + Lock Screen):

Авторизуйте новостворений ярлик для подвійного тапу у Greenify. Для цього перейдіть на домашній екран та викличте подвійним кліком по дисплею діалогове вікно. У ньому Greenify запитає дозвіл адміністратора на виконання цього жесту, інакше екран після блокування одразу самостійно активуватиметься.

Зображення: Phone Arena, Tested.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися