Вівторок, 16 Липня, 2024

Як дізнатися реальні втрати часу у Facebook

В інтернеті постійно з’являються дослідження кількості проведеного користувачами часу в соцмережах. Це усереднені величини, проте любителі Facebook – найпопулярнішої соціальної мережі світу – можуть персонально дізнаватися, скільки годин вони в ній проводять.

Для цього необхідно встановити на комп’ютер під управлінням Windows утиліту TimeRabbit. Програма відстежує реальну активність, а не лише наявність відкритих у браузері вкладок. Для цього вона контролює звернення до адреси facebook.com, на які відправляються інформаційні пакети. Після цього вона починає відлік часу використання соцмережі та додає його до загальної статистики.

TimeRabbit

Зібрану інформацію утиліта відображає не лише за один день – її вона показує на вкладці Today. Натиснення кнопки Stats дозволяє подивитися проведений у Facebook за інші періоди часу. При цьому програма не має функції скидання таймеру, і тому її статистика постійно зростатиме.

Stats

Розділ Settings дозволяє персоніфікувати статистику, вказавши день початку тижня, а також години початку нової доби. Тут же можна поставити утиліту в режим автозавантаження.

Settings

TimeRabbit працює у Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Windows 8. Вона також підтримує більшість актуальних браузерів: Firefox, Chrome та Internet Explorer 7, 8, 9 (окрім версії IE 10).

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися