Субота, 9 Грудня, 2023

Як друкувати документи безпосередньо з Android

На мобільниках та планшетах з Android сьогодні виконується все більше завдань, але для того, щоб вивести результати роботи, доводиться використовувати ПК. Адже до Android у більшості випадків неможливо під’єднати зовнішню периферію, зокрема, принтери. Проте є спосіб друкувати документи зі смартфонів та планшетів без використання комп’ютера.

Для цього вам знадобиться служба Google Cloud Print, акаунт Google, а також принтер. Останній може бути як спеціальним мережевим, так і звичайним, який необхідно підключити до інтернету через ПК. Список сумісних з Google Cloud Ready принтерів доступний на цій сторінці. Там же знаходяться інструкції з підключення кожної моделі.

cloud-ready[1]

Щоб користуватися через Google Cloud Print звичайним принтером, необхідно підключити його до інтернету через комп’ютер. На останньому треба буде запустити браузер Google Chrome чи встановити операційну систему Chrome OS. Далі увійдіть на цьому ПК до свого облікового запису Google. Потім перейдіть у налаштування та прокрутіть до розділу «Показати додаткові опції». У ньому знайдіть секцію Google Cloud Print та клацніть на неї. На сторінці, що з’явиться, на вкладці «Класичні принтери» клікніть «Додати». Ви побачите перелік принтерів, які під’єднані до ПК. Виберіть потрібний, якщо цього не сталося автоматично.

Після налаштування принтера необхідно встановити відповідні опції на гаджеті з Android. Завантажте програму Cloud Print, якщо її немає, і переконайтеся, що використовуєте той же обліковий запис.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися