Як iPhone перетворити на відеореєстратор

Щоб перетворити iPhone на відеореєстратор, відвідайте магазин додатків App Store та встановіть один з відповідних додатків

Спеціалізовані відеореєстратори з якісною відеозйомкою коштують суттєвих грошей, але можна заощадити. Як відеореєстратор можна використати свій старий смартфон. Ви можете залучити для цього гаджет на Android або iPhone.

Щоб перетворити iPhone на відеореєстратор, відвідайте магазин додатків App Store та встановіть один з відповідних додатків. Ось кілька хороших програм:

Driver: Dash Cam & Cloud Sync — безкоштовний додаток з топовим рейтингом. Підтримує режим подвійної камери, визначення пішоходів та низку інших функцій. Кількість доступних опцій у безкоштовній версії обмежена.

Smart Dash Cam — безплатна програма, яка записує відео при вимкненому екрані.

CamOnRoad Car Video Recorder — безплатний додаток з вбудованим спідометром та попередженнями про обмеження швидкості.

Nexar – AI Dash Cam — безкоштовний додаток, що використовує штучний інтелект для визначення раптового гальмування та зіткнень.

Встановлюючи відеореєстратор в автомобілі переконайтеся, що у нього є охолодження потоками повітря від кліматичної системи автомобіля. Запис відео значно нагріває гаджет, що загрожує роздуванням батареї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я