П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як використати смартфон в якості відеореєстратора

Спеціалізовані відеореєстратори для автомобіля коштують чималих грошей і часто в них камера не найвищої якості. Однак майже у кожного є старий смартфон, який можна перетворити на відеореєстратор для автомобіля.

Спершу підготуйте старий мобільник до нової ролі. Видаліть з нього усі додатки, максимально очистіть його пам’ять.

Для Android однією з найбільш функціональних програм-відеореєстраторів є DailyRoads Voyager. Вона доступна в обмеженій безкоштовній версії та в платній. Програма пропонує циклічний запис із тривалістю, яку можна встановити самостійно.

Є функція екстреного збереження файлу від акелерометра – дозволить мати не «битий» відеофайл в разі пригоди. Також можна налаштувати якість запису (бітрейт, роздільну здатність, кодек, частоту кадрів тощо). Додатково створюються субтитри із GPS-координатами, поточною швидкістю, часом.

Ще DailyRoads може слугувати спідометром, відображаючи поточну швидкість великими цифрами.

Підтримується функція автоматичного старту запису при підключенні живлення та зупинка при його відключенні. Можна налаштувати період спрацювання останньої.

На iPhone можна скористатися Smart Dash Cam. Програма також здатна автоматично зберігати відео при пригоді, відображає швидкість та час, дозволяє відтворювати музику під час відеозапису. Є підтримка циклічного запису.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися