П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як надіслати факс з Gmail

Факс все ще використовується деякими організаціями, але знайти факсимільний апарат уже проблематично. Але окремий девайс для відправки чи отримання факсу не потрібен – це можна зробити безпосередньо зі свого акаунту Gmail.

Перше, що потрібно зробити – це знайти сервіс факсимільного зв’язку для використання у Gmail. Доступні варіанти можна переглянути на Google Workspace Marketplace. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Увійдіть у свій обліковий запис Gmail у бажаному веб-переглядачі та знайдіть кнопку «+» на правій бічній панелі. Цю кнопку можна побачити будь-де в Gmail.

Натискання кнопки «+» відкриє Google Workspace Marketplace у спливаючому вікні. Використовуйте рядок пошуку, щоб знайти факсимільну службу для використання з Gmail. Одна з популярних таких служб – FAX.PLUS.

Натисніть кнопку «Встановити» на головній сторінці списку та надайте необхідний дозвіл для роботи додатку. Після встановлення ви побачите його ярлик на бічній панелі поруч із раніше встановленими додатками.

Просто клацніть піктограму FAX.PLUS, щоб відкрити невелике вікно на бічній панелі. Тут ви побачите порожнє поле, в яке можна ввести номер факсу одержувача. Він починається з +, за яким слід код міжнародного набору, а потім номер факсу. Заповніть номер факсу без пробілів і натисніть «Новий факс».

Натискання кнопки «Новий факс» відкриє знайоме вікно електронної пошти з номером факсу, доданим як адреса електронної пошти. Тут також можна додати інші ідентифікатори електронної пошти до полів CC та BCC, якщо потрібно надіслати документ комусь звичайною електронною поштою.

Тіло повідомлення електронної пошти виступає як титульний аркуш, тоді як будь-які документи, які треба хочете надіслати одержувачу як факс, слід додати як вкладення.

Після того, як ви додасте все, що вам потрібно, просто натисніть «Надіслати», як і для звичайного електронного листа, і він буде надісланий як факс.

FAX.PLUS – це одна з найпопулярніших факсимільних служб, що використовуються в Gmail для надсилання факсів. Вона дозволяє безкоштовно надіслати максимум десять сторінок, потім базовий план 4,99 доларів США на місяць дозволяє надсилати до 100 сторінок.

Є купа інших факсимільних сервісів, наприклад, MyFax, eFax, FaxZero тощо. Перегляньте деякі з популярних та порівняйте ціни, щоб знайти той сервіс, який відповідає вашим потребам

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися