Неділя, 3 Грудня, 2023

Apple Car буде звичайною машиною без автопілота і вийде не раніше 2026 року

Apple, схоже, зменшила частину своїх амбіцій у проєкті автомобіля Apple Car. Про нього давно ходять чутки, і це мав бути безпілотний електромобіль.

Як повідомляє Bloomberg, компанія знову відклала запуск Apple Car. За словами людей, які знають ситуацію, Apple зараз розглядає дату запуску у 2026 році або пізніше.

Окрім ще більшої затримки запуску електромобіля, компанія також пішла на значну поступку щодо технології, яку вона використовувала для автомобіля. Люди, близькі до проекту, сказали, що «компанія зараз планує менш амбітний дизайн, який включатиме кермо та педалі та підтримуватиме повні автономні можливості лише на шосе».

Це суттєва зміна в порівнянні з попередніми амбіціями Apple побудувати автомобіль, здатний бути автомобілем рівня 5 – найвищого рівня автопілоту, який повністю замінює живого водія. Спочатку компанія вважала, що якщо досягне такого рівня, то зможе позбутися потреби в кермі та педалях і запропонувати абсолютно новий тип транспортного засобу.

Тепер компанія відмовилася від цієї амбіції через те, що наявні технології не можуть впоратися з таким завданням.

Незважаючи на те, що Apple Car може не в повному обсязі їздити без участі водія в усіх сценаріях, компанія ще багато чого запланувала для автомобіля. Наприклад, у звіті говориться, що користувачі можуть «переглядати фільм або грати в гру» на шосе, коли автомобіль бере на себе керування.

Що стосується ціни, Apple також знизила свою цільову вартість автомобіля з приблизно 120 000 доларів до менше 100 000 доларів. Це поставило б Apple Car у ту саму сферу, що й багато інших електромобілів преміум-класу. Однак наразі незрозуміло, чи буде електромобіль Apple мати кілька комплектацій, як і інші традиційні моделі автомобілів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися