Як масово видаляти свої пости з Facebook

Старі фото та записи перед видаленням з Facebook можна попередньо завантажити.

Facebook дозволила пакетну обробку записів, і для видалення постів за певний термін уже не потрібно обробляти їх по одному. Можна видаляти записи як за датами, так і за людьми.

Інструмент пакетної обробки постів Facebook Manage Activity доступний лише на смартфоні в мобільному додатку Facebook. Для запуску Manage Activity відкрийте додаток і тапніть у ньому на іконку свого профілю.

Знайдіть кнопку «Перейти в список активності». У цьому меню має бути клавіша керування активністю Manage Activity. Натисніть на неї та перейдіть у розділ керування своїми постами.

Виберіть тип записів для обробки – чекіни, фото, тощо. Виставте фільтр за датами. Також можна виставити фільтр за людьми, які позначені тегом у постах. Фільтрувати за ключовими словами не можна. Після цього записи можна відправити в архів чи видалити.

Опція архівування приховує пости так, щоб вони були доступні лише власнику. Видалення ж відбувається не відразу – Facebook надає 30 днів для можливості відновлення. Старі фото та записи перед видаленням з Facebook можна попередньо завантажити.