Як мати світло в квартирі багатоповерхівки, якщо є автомобіль

ваша квартира матиме світло, можна користуватися як звичайно усіма лампочками, ноутбуком, телевізором

Голова Київської ОВА Кулеба попереджає, що  є реальна загроза, що на два тижні можемо залишитися без світла. Проте ваша квартира може мати електрику навіть якщо навколо повна пітьма. Адже є велика ймовірність того, що під вікном вашої квартири стоїть ваша персональна міні-електростанція – автомобіль. Потужності його генератора вистачить для усіх лампочок, телевізора, ноутбука одночасно, а також холодильника, електроплитки, праски і обігрівача почергово.

https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-na-dakh-bahatopoverkhivky-pidnimaiut-avto-fotofakt/
На вулиці Ковельській у Луцьку на дах новозбудованої багатоповерхівки піднімають легковий автомобіль.

Сучасні автомобілі мають генератори потужністю близько 1-1,5 кВт, а деякі – навіть 2 кВт. Цього достатньо для усіх побутових приладів, адже вони мають максимальну споживану потужність до 2 кВт.

Двигун автомобіля має середню потужність понад 50 кінських сил, що дорівнює 37 кВт і легко впорається з максимальним навантаженням на генератор. Інжекторна система впорскування палива дозує паливо автоматично, тому двигун реагуватиме на зміну навантаження генератора самостійно.

Щоб перетворити автомобіль на електростанцію для окремої квартири придбайте/зробіть подовжувач на 50-100 метрів. Використовуйте дріт перетином не менше 2,5 квадратних міліметрів.

Під капотом автомобіля закріпіть інвертор з 12 вольт на 240 вольт. Потужність інвертора обирайте дещо більше максимальної потужності генератора. Тобто якщо у вашому автомобілі генератор на 1 кВт – обирайте інвертор на 1,5 кВт.

Припаркуйте автомобіль на відстані у кілька десятків метрів від вікон жителів першого поверху, щоб менше заважати їм шумом та вихлопами.

Переконайтеся, що автомобіль припаркований за правилами дорожнього руху, нікому не заважає та надійно загальмований. Для упевненості підкладіть цеглу під колеса.

Протягніть подовжувач зі свого вікна до автомобіля. Підключіть його до інвертора, запустіть двигун та увімкніть інвертор.

У квартирі вимкніть автомати вводу поруч із електричним лічильником.

Купіть/зробіть кабель «виделка-виделка», щоб його обидва кінця можна було підключити в розетки. Один кінець такого кабеля підключіть до подовжувача з автомобіля, інший – у найближчу розетку квартири.

Не підключайте цей кабель, якщо ви не вимкнули автомати вводу поруч із електричним лічильником.

Після цього ваша квартира матиме світло, можна користуватися як звичайно усіма лампочками, ноутбуком, телевізором. Енергоємні прилади, такі як праска, електрична плита, бойлер тощо – вмикайте по одному і лише коли все інше вимкнено.

ПРИМІТКА: Моторесурс моторного мастила складає близько 100 годин роботи двигуна. Не забувайте вчасно змінювати масло навіть якщо ваша машина увесь час стояла на місці і працював лише її двигун.

 

ПРИМІТКА 2 : Двигун вашого автомобіля може впоратися з генератором великої потужності. Якщо вам не вистачає стандартного генератора 90 ампер (близько 1 кВт), ви можете змінити його на більш потужний. Наприклад, на генератор зі струмом 150 ампер (близько 2 кВт) чи навіть 250 ампер (близько 3 кВт).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я