Неділя, 14 Квітня, 2024

Як на Android користуватися картами Google без інтернету

Майже в кожному смартфоні Android є вбудований навігаційний додаток «Карти Google». Для своєї нормальної роботи він потребує доступу до інтернету, але базова навігація в ньому доступна онлайн. Необхідно лише заздалегідь її активувати.

Для офлайнової роботи «Карт Google» на смартфоні натисніть на іконку у вигляді трьох горизонтальних смуг. У меню, що з’явиться, знайдіть пункт «Офлайн-карти», і додаток запропонує вибрати регіон для завантаження. Якщо це не та ділянка, в якій ви зараз знаходитеся, натисніть «Вибрати карту». Після вибору ділянки карт для офлайнового доступу клацніть «Завантажити». При необхідності можна завантажити відразу кілька карт.

В офлайновому режимі у «Картах Google» недоступні деякі функції. Серед них – велосипедні та пішохідні маршрути, інформація про дорожні затори та інші дані, що регулярно змінюються.

Залежно від площі вибраного регіону та його населеності він може займати до 1,5 ГБ в пам’яті смартфона. При необхідності можна переносити завантажені карти на карту microSD, для чого в налаштуваннях додатка виберіть «Налаштування офлайн-карт», відкрийте «Зберігання» та вкажіть «Зовнішній накопичувач».

Завантажені для офлайнової роботи карти мають термін придатності у 15 днів після останнього оновлення. Картографічний додаток дозволяє оновлювати їх автоматично, для чого необхідно активувати автоматичне оновлення даних.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися