Вівторок, 28 Травня, 2024

Як на Android перенести панель повідомлень в нижню частину екрана

Сучасні лопатофони вже впритул наближаються до діагоналі в 7 дюймів, і ними вже багато років незручно керувати однією рукою. У Google не квапляться адаптувати свою ОС до нових реалій, і для виклику панелі повідомлень у Android так само доводиться тягнутися у верхню частину екрана. Деякі вендори придумують власні рішення з обходу цієї проблеми. Якщо вам все одного незручно, можна просто перенести панель повідомлень в нижню частину екрана.

Для цього знадобиться додаток Bottom Quick Settings, який дублює панель повідомлень у нижню частину екрана. Для її виклику необхідно виконати свайп знизу вгору. У згорнутому вигляді на дисплеї може відображатися смужка-індикатор для більшої зручності.

Візуально панель Bottom Quick Settings не копіює стандартну, але пропонує однакові інструменти, набір яких можна змінювати. Також можна додавати ярлики додатків і посилання.

У безкоштовній версії Bottom Quick Settings обмежена мінімальним набором опцій, до яких входять повзунки гучності і яскравості дисплея тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися