Неділя, 10 Грудня, 2023

Як на Android підключити ігровий контролер PS5 DualSense

Грати в ігри на смартфоні Android можна значно комфортніше, якщо підключити до нього геймпад від настільної ігрової приставки. Власники ігрової приставки PS5 можуть легко скористатися її контролером DualSense на своєму мобільному.

Візьміть в руки контролер DualSense та натисніть і утримуйте на ньому кнопку обміну. Після кількох секунд утримання цієї клавіші світлодіод цього геймпада почне блимати синім кольором, що означає перехід в режим підключення.

На смартфоні Android активуйте Bluetooth. Це можна зробити із панелі швидких налаштувань, виконавши свайп згори вниз. Після цього зайдіть в налаштування Bluetooth та у списку доступних для підключення пристроїв знайдіть бездротовий контролер DualSense. Якщо аксесуар не відображається у списку, запустіть повторно сканування пристроїв поруч.

Коли DualSense з’явиться у списку доступних для підключення, тапніть на ньому та дочекайтеся завершення з’єднання. Підтвердженням цьому буде те, що світлодіод на геймпаді припинить миготіння.

З підключеним контролером DualSense може бути зручніше грати на Android в ігри приставок PS4 та PS5. Щоб отримати ці ігри на своєму телефоні необхідно скористатися додатком Remote Play. Він працює за технологією стримінга.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися