Як на Android пограти в GTA V

Розмір поточного порту GTA V для Android складає приблизно 450 МБ, куди входять усі ресурси гри.

У 2017 році любителі серії ігор GTA отримали надію, що зможуть пограти у свіжу GTA V на своєму смартфоні чи планшеті з Android. Днями ентузіасти з ігрової студії New Games Corporation презентували першу версію свого неофіційного порту цієї гри на мобільну платформу. Для роботи знадобиться дуже потужний гаджет.

Розмір поточного порту GTA V для Android складає приблизно 450 МБ, куди входять усі ресурси гри. Розробники зазначають, що працюють усі основні елементи геймплею, разом з навігацією по місту в режимі пішохода та на авто. Однак у порті відсутні оптимізації для мобільних процесорів, тому можливі лаги та «спотикання». Деякі власники One Plus 7 Pro скаржаться, що гра взагалі не запускається, володарі Samsung Galaxy S10+ повідомляють, що гра стартує, але сильно гальмує.

Розробники опублікували своє творіння на популярних файлообмінних сервісах MediaFire, Uploaded. Для більшої безпеки після завантаження установочного файлу APK варто перевірити його контрольну суму MD5. Вона має становити 662d03382b7176164f5e7e210d8844a6. Це означатиме, що файл оригінальний, та його не змінювали. Для зручності ось посилання для завантаження на Google Drive.

UPD: Правовласники заблокували APK за наведеними посиланнями. Гру можна скачати на сайті apkvision.

7 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я