Розробили невидиму уявну клавіатуру I-Keyboard для тачскринів та віртуальної реальності

Клавіатура I-Keyboard невидима, завдяки чому збільшується корисна площа екранів мобільних пристроїв.

Південнокорейські вчені розробили клавіатуру, яку потрібно уявляти, адже її клавіші невидимі. Розробка дозволяє почати друкувати в будь-якому місці без потреби прив’язувати руки до певного пристрою. Клавіатура сама позиціонує себе, як тільки користувач хоче почати друкувати.

Клавіатура I-Keyboard невидима, завдяки чому збільшується корисна площа екранів мобільних пристроїв. Контент відображається на всю площу дисплея, при цьому зберігається можливість друку тексту. Клавіатура також не має стандартних розкладок, форм та розмірів кнопок. Користувач може почати друкувати в будь-якій позиції під будь-яким кутом.

Нова I-Keyboard не вимагає попереднього калібрування чи налаштування. Потрібно лише почати набирати текст у будь-якому місці на екрані. Штучний інтелект, який лежить в основі цієї технології, сам здогадається, що натиснення на дисплей не є хаотичними, а є набором тексту. Він також сам розпізнає, які слова хоче надрукувати користувач. Завдяки цьому клавіатура не має жорстко закріплених кнопок, як це сьогодні відбувається зі стандартними наекранними клавіатурами.

Розробники I-Keyboard кажуть, що їхня технологія здатна розпізнавати надрукований на ній текст з точністю 95,8%. Правда, її вдається досягти при невеликій швидкості набору до 45 слів на хвилину. Наприклад, рекорд друку тексту на екранній клавіатурі ємнісного сенсорного екрана складає 527 символів на хвилину, що дорівнює 101 слову за хвилину. Дізнатися свою власну швидкість друку можна, скориставшись нашою порадою «Як дізнатися свою швидкість друку на смартфоні».

У майбутньому, кажуть розробники I-Keyboard, вона зможе повністю замінити фізичні клавіатури. Вона також буде особливо корисною у додатках віртуальної реальності, де складно синхронізувати рухи віртуальних та реальних пальців. Також ця невидима уявна клавіатура може змінити інтерфейс мобільних додатків, адже з нею можна друкувати текст поверх наявного контенту.