Як на iPhone увімкнути відображення заряду батареї у відсотках на iOS 16

Піктограма відсотка заряду акумулятора в iOS 16 доступна не на всіх iPhone з останньою версією iOS. На своєму сайті підтримки Apple заявила, що iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini і iPhone 13 mini не відображатимуть його.

iOS 16 приносить багато нових функцій для iPhone, і одна з таких – повернення відображення відсотків заряду поруч з годинником. Це була стандартна можливість до переходу на дизайн з вирізом екрана у 2017 році. Apple повернула відображення відсотку заряду не для всіх iPhone. Ось як активувати цю опцію на сумісних айфонах з iOS 16.

Щоб увімкнути відсоток заряду акумулятора в iOS 16, перейдіть у програму «Налаштування» та натисніть «Акумулятор». Якщо ваш iPhone сумісний з цією функцією, ви побачите новий перемикач над режимом низького енергоспоживання під назвою «Відсоток заряду батареї».

Просто увімкніть його, і ви побачите відсоток заряду акумулятора, який відображається на значку акумулятора у верхньому правому куті вашого iPhone.

Стандартні колірні ефекти піктограми акумулятора залишаються на місці, навіть якщо відсоток заряду заряду ввімкнено. Якщо ввімкнути режим низького енергоспоживання, значок стане жовтим, а якщо заряд батареї падає нижче 20%, значок стане червоним.

Піктограма відсотка заряду акумулятора в iOS 16 доступна не на всіх iPhone з останньою версією iOS. На своєму сайті підтримки Apple заявила, що iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini і iPhone 13 mini не відображатимуть його. Технічний гігант не надає жодних пояснень, чому це так з цими моделями.

Функція відсотка заряду акумулятора в старому стилі доступна на застарілих моделях iPhone з iOS 16 — iPhone 8, iPhone SE 2 (2020) і iPhone SE 3 (2022).

Якщо ви користуєтеся iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini і iPhone 13 mini під керуванням iOS 16, ви можете розмістити віджет заряду батареї, який показуватиме відсоток заряду батареї на заблокованому та головному екранах. Таким чином, також можна бачити точні показання заряду одним поглядом.