П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Гнучкий iPhone вийде у 2023 році, Apple розраховує на 20 млн продажів

Один з найбільших аналітиків по Apple Мінг Чи Куо повідомив, що 8-дюймовий гнучкий iPhone може з’явитися у 2023 році. За його даними, Apple сподівається продати від 15 до 20 млн гнучких iPhone у 2023 році.

Дизайн та характеристики гнучкого iPhone залишаються невідомими. Куо каже, що Samsung буде ексклюзивним постачальником гнучких панелей OLED. Якщо раніше Куо називав діагональ майбутнього гаджета в діапазоні від 7,5 до 8 дюймів, то зараз він каже, що це буде 8-дюймовий пристрій.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Хоча сьогодні в секторі гнучких смартфонів лідером є Samsung, аналітик вважає, що завдяки крос-продуктовій екосистемі Apple у найбільшому виграші залишиться саме вона.

В інтернеті циркулюють чутки щодо можливого дизайну гнучкого iPhone. За однією версією цей апарат може бути схожим на Samsung Galaxy Z Fold, за іншою – це буде девайс подібний Galaxy Z Flip. У першому випадку це може бути планшет, який згортається в телефон. У другому – це розкладачка, яка згортається у ще компактніший гаджет.

За чутками, дизайнери Apple схиляються більше до варіанта розкладачки типу Galaxy Z Flip.

«Зараз позиціонування гнучких смартфонів має на меті інтеграцію смартфона та планшета. Але ми віримо, що гнучкий смартфон є єдиним способом використання гнучкого дизайну, – каже аналітик. – Ми передбачаємо, що гнучкі девайси зітруть сегментацію між смартфонами, планшетами та ноутбуками в майбутньому. З її крос-продуктовою екосистемою та перевагою розроблення апаратного забезпечення, Apple буде у найбільшому виграші від нового тренду гнучких пристроїв».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися