Четвер, 25 Липня, 2024

Як на гаджеті Apple змінити тему оформлення

iphone 5Отримати новий вигляд для екрана свого iPhone чи iPad можна, зробивши джейлбрейк. Але в такого способу є суттєві недоліки, наприклад, те, що для нових версій iOS необхідно довго чекати на появу інструментів для його проведення. Однак нещодавно з’явилася можливість міняти теми оформлення без джейлбрейку через браузер Safari.

Для цього через браузер Safari зайдіть на сторінку iSkin. Гортайте її донизу, поки не знайдете опцію «Переглянути всі теми». Виберіть уподобаний стиль оформлення та натисніть кнопку «Іконки додатків». Тут ви можете вказати, які піктограми необхідно змінювати на нові та як вони повинні називатися. По завершенні клацніть «Інсталювати іконки», а потім – кнопку «Встановити».

Щоб видалити створений профіль оформлення iSkin, перейдіть у налаштуваннях до розділу «Основні», а потім – у «Профіль». У ньому натисніть «Видалити профіль».

Створені через iSkin іконки є звичайними веб-посиланнями, які лише відображаються як програми. Подібним чином, наприклад, можна змінити логотип Instagram, якщо вам не подобається новий. Тому при запуску додатки спершу відкриються у Safari, а вже потім стартує локально встановлена версія.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися