Понеділок, 4 Грудня, 2023

Як на Galaxy Watch 4 включити ЕКГ і артеріальний тиск з телефонами інших марок, що не є Samsung

Починаючи з Galaxy Watch Active 2, Samsung додав датчики для вимірювання артеріального тиску та зняття ЕКГ. Ці функції також доступні в останній серії Galaxy Watch 4 і торішніх Galaxy Watch 3. Але ця функціональність має досить багато обмежень, головне з яких – наявність телефону Samsung.

Щоб записати кров’яний тиск або зробити ЕКГ за допомогою нового годинника Galaxy Watch 4, необхідно завантажити додаток Samsung Health Monitor. Ця програма працює як на телефоні, так і на годиннику і синхронізує дані між ними.

Для роботи додатка потрібен мобільник Samsung без модифікацій прошивки. Samsung з рут-доступом та смартфони інших марок не підійдуть.

Обійти наявні обмеження можна за допомогою модифікованої версії Samsung Health Monitor для телефону і годинника. Для цього завантажте модифіковану версію додатка Samsung Health Monitor. Після цього установіть його на телефон та на годинник. Потім можна відкрити програму та налаштувати її.

Оскільки це неофіційна модифікація програми Samsung Health Monitor, у ній є баги. Слідкуйте за оновленнями програми на форумі, щоб отримувати актуальну версію з виправленнями.

Варто нагадати, що ЕКГ і моніторинг артеріального тиску у Galaxy Watch 4 не надають дані медичного рівня. Їх можна використовувати лише як індикатор.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися